Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
752
Поени од реакции
1.014
if you suck it swallow, otherwise don't even try

Јас кога можам да ти лижам дупот и путката, ќе можеш и ти да голташ.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.510
Поени од реакции
19.973
Ја ву прау сторну сметку на касу,треа да ву врату 799 ден. Давам ву 800.
За 10 минута купуе нешто друго, треба да ми плати 1299,Дава ми 1300.Затфарам касу.

А КЕ МИ ВРАТИШ ДЕНАРЧЕ!?!?!?

Е од овакфи да бегате!
Да ву га набуташ црвено знаме у туј шупку што ву зинала за едно ебано денарче.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.478
Поени од реакции
9.430
Има вакви пациентки колку сакаш :pos:
Паааа 90%.
Автоматски споено мислење:

Првите 1000 пораки не се, нормала, стандард, ама после...
Screenshot_20240220_153155_com.facebook.katana_edit_378519774435470.jpg
 
Последно уредено:

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.591
Поени од реакции
9.171
Паааа 90%.
Автоматски споено мислење:

Првите 1000 пораки не се, нормала, стандард, ама после...
Прегледај го приврзокот 407157
И мене ми се има случено нешто слично. Имав таква врска. Еднаш мобилниот си го заборавив на работа. Наредниот ден што да видам еден куп пораки и пропуштени јавувања :D
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.478
Поени од реакции
9.430
Дворски шут. Да се мисли дека е интересен и забавен зошто сите го тапкаат по рамо и се смеат, а уствари го заебаваат, мајтап си прават со него.

Бизниси, состаноци, договори ова она, ќе средиме брат имам луѓе не се секирај, ќе ти средам се таму само да им спомнеш за мене ќе средат преку ред за три минути, ме знаат добро тие ич да не му ја мислиш само кажи јас те пратив.

Со тоа што вилушката ја стави свртена накај вратата сакаш да кажеш да си одам? Зошто ја вртиш чашата досадно ти е? Зошто со таков глас ми рече не? Зошто се мислеше пред да одговориш? Зошто прашуваш колку е саат, сакаш да си одиш? Зошто седиш така ко на јајца, сакаш да си одиме?
......
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.510
Поени од реакции
19.973
Дворски шут. Да се мисли дека е интересен и забавен зошто сите го тапкаат по рамо и се смеат, а уствари го заебаваат, мајтап си прават со него.

Бизниси, состаноци, договори ова она, ќе средиме брат имам луѓе не се секирај, ќе ти средам се таму само да им спомнеш за мене ќе средат преку ред за три минути, ме знаат добро тие ич да не му ја мислиш само кажи јас те пратив.

Со тоа што вилушката ја стави свртена накај вратата сакаш да кажеш да си одам? Зошто ја вртиш чашата досадно ти е? Зошто со таков глас ми рече не? Зошто се мислеше пред да одговориш? Зошто прашуваш колку е саат, сакаш да си одиш? Зошто седиш така ко на јајца, сакаш да си одиме?
......
Извини насмеа ме сс задњу реченицу.
Како изгледа тфое седење на јајца и дали стфарно некој некад ти га кажаја овој? :vozbud:
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.478
Поени од реакции
9.430
Извини насмеа ме сс задњу реченицу.
Како изгледа тфое седење на јајца и дали стфарно некој некад ти га кажаја овој? :vozbud:
И јас се смеев кога се сетив покасно :ROFLMAO: Не ми рекле, него демек некоја верзија на она одиш ко на јајца мислев, ама се заебав :D
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.002
Поени од реакции
681
Нарцис, мисли дека лебди над сите и не е никогаш во грешка.

Контролер, кај си, што прајш, дај ми локација.

Е од овие два типа, само бегање.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.709
Поени од реакции
19.804
И јас се смеев кога се сетив покасно :ROFLMAO: Не ми рекле, него демек некоја верзија на она одиш ко на јајца мислев, ама се заебав :D
Не си сама и мене ми имаат речено седни де не се јајца да ги скршиш :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom