Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
10.404
Поени од реакции
20.843
Глупи.
Озборувачки.
Хардкор религиозни.
Кичерај стил на облекување и шминкање..
Мрзливи.
Неамбициозни.
Некултурни што влегуваат во збор.
Нарциси.
Пушачи (мирис на цигари ми е еден од најгадните мириси).
Тие што веат знамиња за партии, и тие што лижат дупе за во невладини (овие веројатно влегуваат и во глупи, ама ајде нека одат како засебна ставка).
Многу ќутливи.
Има и други, ама ме мрзи да мислам категории :D
 
Член од
14 јануари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
1
1.Премногу Слики и followers на Инстаграм.
2.Кога нема почит спрема нејзините родители, кад тад и тебе ќе те снајде истото.
3.Жени што се пијанчат премногу
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.376
Поени од реакции
22.323
Глупи.
Озборувачки.
Хардкор религиозни.
Кичерај стил на облекување и шминкање..
Мрзливи.
Неамбициозни.
Некултурни што влегуваат во збор.
Нарциси.
Пушачи (мирис на цигари ми е еден од најгадните мириси).
Тие што веат знамиња за партии, и тие што лижат дупе за во невладини (овие веројатно влегуваат и во глупи, ама ајде нека одат како засебна ставка).
Многу ќутливи.
Има и други, ама ме мрзи да мислам категории :D
Ti izgleda maz baras.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.436
Поени од реакции
14.650
Вака така, почнавте да плукате по фините момичиња што спијат со нов завет под перница и не пуштаат машина за перење во празник.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.414
Поени од реакции
17.965
Гето црнкињи и латино што се однесуваат слично, пафтаат со раце и урлаат у јавност, маженствени, агресивни, како и оние кои знаат се за јавните личности задруга и слични помии, кој со кого раскинал, која му била бивша, fame diggers....
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
10.404
Поени од реакции
20.843
Do tebe e, ti em nejkes kutlivi, em nejkes ozboruvacki.
Em religiozni ti smetaat, em doterani.
Pa valjda nema da zboruvam samo jas.
Ozboruvanje ne me interesira, moze da zboruva popametni raboti, ne mora da mi kazuva koj so kogo se skaral i sl. Duri i za politika bi slusal, samo da ne slusam koj so rekol i kako rekol za glupi temi.
Religioznite ke sakaat mnogu bajki.
Doterani mozi, kiceraj ne.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.376
Поени од реакции
22.323
Pa valjda nema da zboruvam samo jas.
Ozboruvanje ne me interesira, moze da zboruva popametni raboti, ne mora da mi kazuva koj so kogo se skaral i sl. Duri i za politika bi slusal, samo da ne slusam koj so rekol i kako rekol za glupi temi.
Religioznite ke sakaat mnogu bajki.
Doterani mozi, kiceraj ne.
So volku predrasudi... idk.. red flag... :D
 
Член од
15 јануари 2022
Мислења
1
Поени од реакции
1
најголем редфлег - ,,денешниве алтернативки''
со шарени и мрсни коси , црни нокти , тетоважи некои колку да се рече дека има иако ниту една од тетоважите и нема значење , канали у уши и дебели
 
Член од
10 јануари 2022
Мислења
130
Поени од реакции
199
Покрај глупи луѓе, да додадам и членови на политички партии, посебно ако се на возраст 18 - 24, 25 години. :pov:
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
2.679
Поени од реакции
4.700
Ама не сељачана, стварно има и фини луѓенца кои така се понашаат. Едноставно мислам дека ко рефлекс му доаѓа тоа на мажите. :D
Зборам за врткање кога поминува жена, загледување и сл, не за допирање по генталии (тоа веќе е патологија).
Има и фини шабани, ама тоа е друга тема :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom