Когa ќе те жениме/мажиме?

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
стариве уште не можат да се помират со фактот дека не е како во нивното време.
тие ќе завршеле некако, едвај 8 одд и одма мажачката/женачката брате.
а сега во денешно време дур не заврши факс ретко кој се зема на душа, а овие стариве мислат готово стара мома или стар ерген си останал и одма му додаваат масло во огинот со ова иритирачко прашање
 

LGBT

Weird
Член од
20 јули 2011
Мислења
329
Поени од реакции
157
И кај мене беше слично, лелеее заврши средно а немаш дечко пу пу стара мома ке ни останиш нема да можеме никогаш да те омажеме...
А кој рече дека јас сакам да се мажам?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
И кај мене беше слично, лелеее заврши средно а немаш дечко пу пу стара мома ке ни останиш нема да можеме никогаш да те омажеме...
А кој рече дека јас сакам да се мажам?
Ожени се ондак.
 
T

Torchyrus

Гостин
Не можам (барем не во Македонија)
Ако ти се свижа момаков на аватаров шо ми е одма да ти давам инфо за него да ти го редеме немора да го сакаш барем за пари омажи се за него или ожени се као ти лежи на душа , човекот е Руски магнат само тоа на старт ќе ти го кажам ако си заинтересирана пиши .
 

LGBT

Weird
Член од
20 јули 2011
Мислења
329
Поени од реакции
157
Ако ти се свижа момаков на аватаров шо ми е одма да ти давам инфо за него да ти го редеме немора да го сакаш барем за пари омажи се за него или ожени се као ти лежи на душа , човекот е Руски магнат само тоа на старт ќе ти го кажам ако си заинтересирана пиши .
Не благодарам, јас ке живеам со личноста што ја сакам.
 
T

Torchyrus

Гостин
Не благодарам, јас ке живеам со личноста што ја сакам.
Ти пак живеј си со таа личност ,ама ти викам човеков бара жена ко тебе од по одамна специјално е дојден од Русија за то во Македонија сака таква Македонска мома ко тебе .. проба и у Албанија прво ама ништо и таму не најде .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom