Кога... (World edition)

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.602
Поени од реакции
8.655
Бидејќи има ваква тема која што е наменета само за случките во форумот, време е да има тема и за случките надвор од форумот.
Се е исто како и на оваа тема тука само што тука можете да постирате за случките кај нас и во светот.

За почеток:

Кога ќе ми дојдат на врата и ќе ме прашаат дали ќе одам да гласам...


Кога ќе заврши славата...


Кога ќе видам јавно запросување...


Продолжете. :icon_mrgr:
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
1.080
Поени од реакции
1.250

После многу гладување седнуваш и јадеш :D
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.350
Поени од реакции
13.639
Ко ќе ти кажат дека името мојш да го мениш 5 минути после Нова Година..


Ко ќе се појавит некоја со уба задница...


јебига


Ко ќе прочитам некој библиски факт.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.159
Кога баба ти игра на свадба
Кога бабати игра на свадба.gif


Кога девојката твоја има добиено :D
Кога женска ти има добиено.gif


Кога ќе се напиеш со женската :pipi:
Кога ќе се наспиеш со женската.gif


Кога ќе ти кажe докторот дека не смееш да пушиш :confused:


Кога ќе ти кажат дека не смееш да пушиш.gif


Кога ќе влезе девојка во тоалет ко зомби а ќе излезе ко лепотица :pipi:

tumblr_inline_mwliv5mqjO1r3zat8.gif


Повеќе тука
 
На врв Bottom