Кога ќе слушнете за некоја добра серија ја чекате кај нас или...

Член од
12 април 2008
Мислења
240
Поени од реакции
7
Nie ne sme vinovni sto televiziite ne sakaat da potrosat paricka plus,za sekakvi serii ima termin e sega a1 se tolku limitirani kutrite.
Tocno e toa deka nekoi serii se premnogu forsirani posebno na a1 ako ide toa ke bide so meseci i meseci reklami,samo na a1,ekskluzivno,najgledanata serija itn.Covek nemoze da disi od niv kupile nekoja poskapa serija i po sekoja cena mora da im bide gledana,mnogu me nerviraat a1!
 
P

PewDiePie

Гостин
Ne be kakvo cekanje serija,ima edna japonska serija Naruto vo cel svet ja davaat ebate duri i vo srbija i bugarija kaj nas ne...i sega sekoja sabota na my space videos stavaat po edna nova epizoda i tamu ja pratam..nasive poprvo bi odkupile nekoja debilna serija teletabisi od kolku nesto vredno.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
Си симнувам наравно од интернет. Ако чекам да дојде ке ДОЧЕКАМ. :tapp:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Кај нас досега, не ни давале нешто нови серии (со чесни исклучоци)...ПОшто повеќето подалеку од шпански серии..НИКАКО!...Прво барам по сателитскиве канали да не ја даваат, и ако не...Ја симињам...:)
 
D

Delux

Гостин
Јас очекувам да почнат да ги даваат оние нашите серии,странските и не ги гледам баш

На пример страшно ми недостига Булки крај шините,имаше и други
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Одвај ја чекам МОНТЕКРИСТО - феноменот од серија која наскоро ќе се дава на Скај Нет и Скај Нет Плус
серијата ги има соборено сите рекорди на гледаност, поголем дел од популацијата на гледачите биле мажи, а за време на Светското првенство во фудбал, во Аргентина била втора по ред најгледана програма
НАСКОРО...МОНТЕКРИСТО!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.390
Поени од реакции
21.943
Не воопшто не чекам, си ја симнувам од интернет:toe:
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Ја чекам така е поинтересно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom