Кога последен пат сум легнал пред полноќ?

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Разни обврски,школо,интернет,излегување,гледање тв и многу други работи. . сме посветени на нив повеке отколку што треба а времето минува.. многупати остануваме сабајле .. КОГА ПОСЛЕДЕН ПАТ СТЕ ЛЕГНАЛЕ ПРЕД полноќ???
 
M

mistikraptor

Гостин
пфф ... добро прашање ... мислам пред едно 3-4 год .. не бе *slaps himself* сигурно има и повеќе време .. средно коа бев .. 5 год сигурно ..
у последно време си легнувам пред 12, ама зборам за 12 на пладне :) значи у 6-7-8 сабајле хихихи поздрав!
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Интересна тема...вечна тема на татко ми,секогаш ми вика:Дали има еден ден во годината да легниш пред 12? И нормално одговорот е НЕ,пошто висам на интернет,гледам тв или пак учам:pos2::pos2:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.291
Поени од реакции
45.801
Стварно не памтам во средно имаше денови пред 12 да заспијам ама и тие беа ретки...
Си имам мука од ова заспивам сабајле во 6-7 секој ден ако треба да станам станувам било кога 11-12 на пр. пресметано испаѓаат 5-6 саата спиење а вечер пак седам до 3-4
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Не памтааааам.... Леле... стварно... болест е ова шо го прајме сите, легнување во ниедно време... Ама шо да прам ко не ми се доволни 24 сати од денот,за да напрам се шо сакамн? :) Зато ''крадам'' и од утрешниот ден:)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Па пред месец дена...бев доста денови спиен само по неколку саата и не издржав си легнав околу 10
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ауу не памтам:toe: а би сакала ама ете заради горенаведениве причини неможам.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Ako saka nekoj da mi kaze .. ako znae zosto reputacijata mi e minus :( mislam deka nisto loso ne sum naprail..
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Ako saka nekoj da mi kaze .. ako znae zosto reputacijata mi e minus :( mislam deka nisto loso ne sum naprail..
ете повели од мене реп -)) те средив малце -) ти пишува иначе ваљда причина давателот. и види на кој пост, па свати си сам -))
иначе, онтопиГ, едно година дена минимум. неможам да спијам пред 12.. никако.
 
U

UnholY

Гостин
Ејј не ни памтам кога последен пат сум легнал пред 12....веќе уствари заборавив како е да си легнам пред 12 најчесто си легнувам кај 2-3 кога како....и онака имам проблеми со заспивањето па настојувам покасно да си легнувам...
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Хм, не памтам ... Негде у декември ради школо имам легнато пред 12 гарант, ама не ми текиња кога =)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не се сеќавам. Скоро никогаш не легнувам пред 12, треба да сум буквално мртов уморен а тоа е ретко.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
ете повели од мене реп -)) те средив малце -) ти пишува иначе ваљда причина давателот. и види на кој пост, па свати си сам -))
иначе, онтопиГ, едно година дена минимум. неможам да спијам пред 12.. никако.
Fala .. nov sum i malce ne mi e jasno se .. post? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom