Кога ни недостига најмногу саканиот/саканата?

Член од
5 март 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
Најмногу ни недостига кога ке ја изгубиме...и се враќаме на спомените на миговите поминати заедно...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
iskreno veke ne mi nedostiga :) sega sum slobodna ptica koja povtorno leta sama :) uziva vo slobodata...
dodeka spomenite se samo ubavo parce katce od moeto minato i nisto drugo..koga ke pomislam na niv se custvuvam ubavo i nasmeano sto se covek nema da napravi za da bide on i taa srekni :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.175
Поени од реакции
34.325
Има ваква тема, модератори - регулирајте (спојувајте).
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Mene sega mi nedostiga. Ne go izgubiv, megutoa ne e ni so mene.
I so netrpenie ja cekam drugata nedela, koga ke go vidam.
 
Член од
5 март 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
па истиот проблем е и сомене...девојками секој викенд заминува дома во друг град..и многу ми недостига
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
Ако сакаш некој стварно ќе ти недостига постојано кога нема да бидеш со него!!!!!

Еве мене на пример цело време кога не сум со нејзе ми недостига!!!Али ќе се издржуе тоа е!!!!:)
 
Член од
5 март 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
да,се издржува ...ама не е то то...нели???
друго е кога сте заедно..ова она...итн
 

ЃАВОЛЧЕ

PlayGIRL
Член од
13 април 2006
Мислења
983
Поени од реакции
4
Од 4 саат сабајле до 10 навечер :) се зезам... кога како..највише во моменти на алкохол во мене...тогаш не се издржува, се јавувам, праќам пораки...Затоа уште додека не сме почнале да пиеме доброволно го предавам мобилниот на другар/ка...а иначе вака...што знам...кога ми се враќаат слики, моменти...работи што ме потсеќаат на работи во минатото...а многу пати без причина....абе глупа работа е тоа да го мислиш....според мене најглупо потрошено време, не добиваш ништо, само се нервираш(ако не е со тебе) и те измачува (ако сте во врска)
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Mi nedostiga na momenti, koga ke mi tekne na nekoj ubav moment pominat so nego, koga ke slusnam nekoja ubava pesnicka koja me potseka na nego ili pa koga ke mi zaluta slucajno mozokot kaj so ne treba:)...no pominuva...probuvam da se zamaram i mislam na nesto drugo, da se raspolozam nekako.Ali ne sekogas mi uspeva!
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Лелеееее колку ми недостигааааааааааа..... сега во моментов многу сакам да го видам, а и не само денес, секој ден, штета шо ми е далеку :cry::cry::cry:
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Mislam deka najmnogu nedostiga koga go izgubis.Togas svakas sto si imal a sto si zagubil.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
PiNkGiRl напиша:
Mislam deka najmnogu nedostiga koga go izgubis.Togas svakas sto si imal a sto si zagubil.
се согласувам потполно! откога ќе го/ја изгубиш тогаш СТВАРНО свакаш што си имал/а покрај себе! ова го кажувам од лично искуство. но за среќа сме пак заедно и НЕМА ДА СИ ДОЗВОЛАМ ДА НАПРАВАМ ИСТА ГРЕШКА ПОВТОРНО!! :back:
 

EKA

Член од
4 март 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
Koga ke izgubime nekoj svakame kolku vredelo i togas ni nedostiga.. Ama toa e, koj kako ke si go naredi, zatoa luge mislte na vreme
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Најлош начин да ти недостига некој е да седиш покрај него,знаејќи дека не можеш да го имаш!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom