Кога на одмор 2024

Член од
12 март 2009
Мислења
19.916
Поени од реакции
15.902
https://klik.hr/novo/u-jadranu-uhvatili-najotrovniju-ribu-na-svijetu-evo-sto-ce-vam-se-dogoditi-ako-je-pojedete-ili-dotaknete?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR3Wt_17jgEUSze8Ws5aqoGf7sly1ZooHeKXqZG_NyT2amKsDdPNKbCAklM_aem_AQCAL8LU3muYxLgmqWNiv8Rt_1R0EvPv017TGhFDhkfXFx3kJHrQVca3B7KRoSKXaFICz6CDeXg0YgH8mmOQneu4Лани се сеќавам дека имаше во предсезоната 8 случаи на Крит... по мене ова е поопасно од Ајкула... а морскиот паук е во однос на ова неопасно, само се става топла вода на ногата ( ако се нагази во песокот)
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.113
Поени од реакции
844
2 недели до Бразил крај на Јуни. Гледав да не треба некои екстра вакцини да се стават, многу ги има, ама не планирам да се буткам во џунгли.

1716998806883.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom