Книги кои би ги препорачале

joli1

contrarian
Член од
3 јули 2019
Мислења
102
Поени од реакции
429
Човековата потрага по смисла - Виктор Франкл, дефинитивно една од подобрите книги што сум ги прочитал у животов.

За секој што го интересира историја и психологија или едно од двете, книгава е must read.
 
На врв Bottom