Книга на жалост за Тоше

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
Na sledniot link moze da se zapishete vo knigata na zalost, otvorena od strana na Vladata na Republika Makedonija, po povod tragicnata smrt na Tose Proeski.
[FONT=&quot]http://tose.krusevo.gov.mk/
[/FONT]Slava mu.

So pocit
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Ова е нешто друго.....темата продолжува

Беше и ќе останеш наша легенда! Ти нема замена наш Ангелу!
Почивај во мир....
Се молам за тебе......
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Слични се и двете, со исто значење, 10 пати пишав и уште не верувам дека го нема.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
2.157
Поени од реакции
507
што и да пишеме,што и да кажеме него више го нема,колку и да ни е тешко на сите!
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
114
Беше и ќе остане легенда...
Почивај во мир ЛЕГЕНДО!
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Спиј со ангелите,ангелу мој убав.
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Почивај во мир Ангелу наш, нема никогаш да те заборавиме!
 

emicka

sweetheart
Член од
13 јули 2007
Мислења
684
Поени од реакции
1
ДА МОЖЕВМЕ ДА ТЕ ВРАТИМЕ СО СОЛЗИ ЌЕ БЕШЕ БЕСМРТЕН!
R.I.P
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
Ангелу наш најубав...Допиши ги на небото страниците кои тука, на замјата ги остави празни и неиспишани...засекогаш ке те чуваме во нашите срца...почивај во мир,најмил...
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Иконо наша..Великану наш...Пеј на небото, како што пееше на земјата..Пеј, за повторно да го чуеме твојот ангелски глас, за повторно да се врати радоста во нашите очи..Те сакаме..!!!:(:(
Почивај во мир.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
сегде пишував,ама ништо нема да го врати..сеуште не ми се верува дека концертот од пред 2 недели му беше последен,дека никогаш повеќе нема да сними нова песна..тој беше ангелот наш,нашата звезда,нашиот најдобар,најхуман,се нај нај човек..многу ми фали!!дури и солзите ми пресушија..:cry::cry::cry:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
никој не може да те замени!ми те украде патот!светот мој минус тебе во него е празен!!многу страници од твојот живот останаа неиспишани!!почивај во мир,пеј им на другите ангели со твојот ангелски глас и биди нашиот ангел чувар!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom