Кладилница (Генерална дискусија)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Ehh, imale odlicen golman i tuka bile nekoi brakja i uste eden dobar. Ok vo red.

Druze dali ti znaes koj se Remili od PSG, Dika Mem od Barsa, Kentin Mahe od Veszspem, Luc Abalo od Elverum, Fabregas od Barsa, site do eden ubijci, pa Karabatic od PSG, pa Langarde od Rhein Neckar Lowen, golmanot od PSG Gerrard, Porte i Richardson dvata najaki igraci od Montpellier, veteranot Gigou, i uste nekolku likovi mladi talenti od domasnata liga.
Ke gi zgazat. Mu staviv 1000€ na 1.8 koef -6.5.
Автоматски споено мислење:

Potop ke bide utakmicata. Uplatete si.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Ehh, imale odlicen golman i tuka bile nekoi brakja i uste eden dobar. Ok vo red.

Druze dali ti znaes koj se Remili od PSG, Dika Mem od Barsa, Kentin Mahe od Veszspem, Luc Abalo od Elverum, Fabregas od Barsa, site do eden ubijci, pa Karabatic od PSG, pa Langarde od Rhein Neckar Lowen, golmanot od PSG Gerrard, Porte i Richardson dvata najaki igraci od Montpellier, veteranot Gigou, i uste nekolku likovi mladi talenti od domasnata liga.
Ke gi zgazat. Mu staviv 1000€ na 1.8 koef -6.5.
Автоматски споено мислење:

Potop ke bide utakmicata. Uplatete si.
Сега ти ми ги кажуваш на дедо ми нивите?
Цел живот пратам ракомет, затоа и ти го напишав тоа погоре. Не велам дека не можат французите да ги добијат повеќе од 6, но не е така наивна Аргентина и може да направат проблеми.
Кога веќе си уплатил, среќно.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.439
Сега ти ми ги кажуваш на дедо ми нивите?
Цел живот пратам ракомет, затоа и ти го напишав тоа погоре. Не велам дека не можат французите да ги добијат повеќе од 6, но не е така наивна Аргентина и може да направат проблеми.
Кога веќе си уплатил, среќно.
Сеа кога ќе утне ќе дојде овде и ќе пише: Никогаш повеќе мои пари на овие смрдени Французи, ни бледа сенка не се од екипата што освојуваше години наназад.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Blagodaram na ilz i chazpaz za predlozite..

Francuzite gi igrav na najmaliot hendikep -4,5 i srbite i latvija dva pati da tepaat. Uste latvija da tepa so belgija i lapaj si 35e na 10e vlog :)
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Francuzite celo vreme pred krajot drzea 8-9 razlika, posledniot gol go primija tocno 2 sekundi pred kraj za da zavrsi 6 razlika. Ednostavno nesrekja.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Francuzite celo vreme pred krajot drzea 8-9 razlika, posledniot gol go primija tocno 2 sekundi pred kraj za da zavrsi 6 razlika. Ednostavno nesrekja.
Едноставно се надевам дека не си стаил 1к на тој тип мада знаејќи ти ја историјава низ кладилница темиве очигледно е да си пропаднал ко кауч.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
Пуи ја бара формата,одлична квота ин лајв
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Double za sabajlevo od yonibet

Usa W - Australia W (football) 1 - 1,36

Pliskova 1 -1,51

Vkupno 2,05
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.042
Поени од реакции
6.651
сичко утнав, пички


Буста, Шарди, Циципас, тепаат
Павличенкова со Бенчич плуска
статива, денес гркот пичка..... шо е со братот хасе влечи повреда физичка или турист стана на атп турот како многумина..... Фина квота како за противник арнаболди играч за две три кола на секој челенџер...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom