Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.940
Поени од реакции
35.352
Шо им е на овие од бет365, до сега играв па сега да ме провериле фали сум над 18 години? Па кога пополнував акаунто си пише таму се? И сега не ми дава да уплаќам, ми бараатдокумент личен?
Ова е стандардна процедура или?
Како до сега играв?

Фала унапред али јас не сум ич запознает со бет.
Гомно од онлајн кладилница, лом направија се. Некои нови лиценци, нови правила, испобанираа се живо и диво и сеа не даваат нови акаунти да отвориме. Да даде господ да цркнат да пропаднат. Едвај ми ги исплатија парите на акаунтот шо ми заглавија, после денови расправање по чатови.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Една од најлудите утакмици што сум ги гледал,не мрднаа половина Ден Хаг али некако дадоа 2 гола,последниов од прекин од корнер за 2-2 у 90+3.
Пред тоа им поништи гол на ПСВ за 1-3 у 90+1,дефинитивно една од полудите утакмици.Доминација цело второ полувреме и прво...
Ги бркав у лајв на нешто ситно да тепаат али вредеше дефинитивно,е сеа што се посраа у 90+3 друга ствар ....
Одличен корнер мора да се признае :icon_mrgr:
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Одличен корнер мора да се признае:icon_mrgr:
Искрено го забатлив стримот и упалив само да проверам дали завршила,гледам висока топка у 16тник :pos:
Маме ми ебаа Порто на главниот тикет,оддамна не сум гледал волку слаб Порто.Сега ми е јасно зашто Спортинг им бега 10 бода....
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
Искрено го забатлив стримот и упалив само да проверам дали завршила,гледам висока топка у 16тник :pos:
Маме ми ебаа Порто на главниот тикет,оддамна не сум гледал волку слаб Порто.Сега ми е јасно зашто Спортинг им бега 10 бода....
Јас на две нагазни денес, x2&2+ Milan + на поправниот Порто :facepalm:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Za vecerva na pojako Doncic 29.5+ !!
Mnogu mnogu e zhezok !!
Vcera na pelikanite im stavi 46 poeni a pokraj toa imase i 12 asistencii i 8 skoka.
 
Член од
8 февруари 2021
Мислења
106
Поени од реакции
32
Порано на спор лајф многу лесно ставав депозит за онлајн.
Сега нешто неќе?
Да не знае некој да не измениле нешто.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Порано на спор лајф многу лесно ставав депозит за онлајн.
Сега нешто неќе?
Да не знае некој да не измениле нешто.
Пријателе, веќе два месеци е укинат законот за онлајн обложување кај нас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom