Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Што сте запнале толку за Звезда бе..
Peterborough, Doncaster i Oldham 3pluski
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Крајно недисциплинирана екипа се овие ПСЖ. На потешки натпревари обавезно ќе се игра плус картони.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Ларкин,Балбај и Шанли сепак ке играат против Ѕвезда.
Znaci da se igra Larkin +
Автоматски споено мислење:

Izgleda uste ne se znae koj ke igraat, nema koeficienti za kladenje...
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.893
Кој не фати вчера пари на ЛШ нека се самозапали. Мртов озбилен сум, вакви резултати никојпат повеќе нема да се повторат. :cuc:
 
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Кој не фати вчера пари на ЛШ нека се самозапали. Мртов озбилен сум, вакви резултати никојпат повеќе нема да се повторат. :cuc:
Јас пошо играв на голови и многу ретко играм конечни типови. :D ПСЖ ме перна т1, и тоа грешниците Смрдентус пакет. Криво ми е Дортмунд што не ја синглирав, преубеден бев дека ќе ја даде пакет. Али па какво ливче фатив пред тоа... :facepalm: Розенборг т1 у 93 (една од причините зашто играм на голови е оваа), Челзи у 90та, Фенер пакет ја имав у 41 ја дае нејзе, кога сака сака. :D
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Јас пошо играв на голови и многу ретко играм конечни типови. :D ПСЖ ме перна т1, и тоа грешниците Смрдентус пакет. Криво ми е Дортмунд што не ја синглирав, преубеден бев дека ќе ја даде пакет. Али па какво ливче фатив пред тоа... :facepalm: Розенборг т1 у 93 (една од причините зашто играм на голови е оваа), Челзи у 90та, Фенер пакет ја имав у 41 ја дае нејзе, кога сака сака. :D
Јас никогаш не играм конечни типови во последниве 2 години. Строго Т1/2, може да е глупа идеја на долг рок ама после толку пресврти и неочекувани резултати, ова ми изгледа како поисплатлива варијанта.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
За денес од мене Баерн дава гол и Ајакс дава гол, пробајте ги на ситно. Јас и систем 1/2 ќе ги пробам, ми изгледаат како добри двете.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Кој не фати вчера пари на ЛШ нека се самозапали. Мртов озбилен сум, вакви резултати никојпат повеќе нема да се повторат. :cuc:
Ја не фатив,паднав на смрдениот Јувентус,никад у живот не сум играл ваква игра.Али кога видов Ференц дека на 3 кола у ЛШ немаат дадено гол у први 45 минути и примале голови како стигнат.
Ги играв Јуве прв дава и 3+,1.65 квота ми се виде примамлива квота пошто до тогаш 3+от беше 1.35.И така си скинав чиста добивка,а да ги пишев само 3+ ќе фатев нешто помалце.
Памет за друг пат.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Паднав на овој мртов Јувентус на корнери а на 0-1 се понадевав дека сеа немат кај да бегат па 1-1 како шо се тегнеше коа гледам 6-6 корнери :facepalm:

Казан 2 ML 1.90
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.514
Поени од реакции
34.557
Паднав на овој мртов Јувентус на корнери а на 0-1 се понадевав дека сеа немат кај да бегат па 1-1 како шо се тегнеше коа гледам 6-6 корнери :facepalm:

Казан 2 ML 1.90
Знам дека следиш повеќе хокеј, како ти се гледа Динамо Рига - Сибир?

И се мислам за 2ка сингл.
Автоматски споено мислење:

Инаку value бет, па дури и за сингл според мене за денес е Порто дава гол прво полувреме, во СЛ е 2.03 коеф.
Исто и Ајакс Т1 2+ пп 3коеф
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Eve na tenis kako se praele pari. :pos:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Знам дека следиш повеќе хокеј, како ти се гледа Динамо Рига - Сибир?

И се мислам за 2ка сингл.
Автоматски споено мислење:

Инаку value бет, па дури и за сингл според мене за денес е Порто дава гол прво полувреме, во СЛ е 2.03 коеф.
Исто и Ајакс Т1 2+ пп 3коеф
Сеа гледам ке ти пишев да ја пробаш ама не на јако дека Сибир знаат да заебат али ако можеа пред 2 дена на ЦСКА да ја тепаат зашто не на Рига очајов ја кренаа формата последно време и играта
 

Kajgana Shop

На врв Bottom