Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
14 август 2012
Мислења
1.705
Поени од реакции
738
ova CS GO gledam se igra 3 mapi, megjutoa vo 1 mapa do kolku rezultat se igra? 15, 20?
16, доколку е 15-15 се игра продолжеток од 6 рунди, едмата екипа треба да земе 4 од тие 6 за да тепа. Доколку не земе 4 од 6 се игра уште еден продолжеток, итн.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Во CS GO првата мапа ја бират послабо рангираниот и често ја губат фаворитите, на лајв мојте да начекате јаки квоти како на пр Liquid вчера после 0-1 беше 1.85 коеф на нив и свртија прелесно.
 
Член од
25 јануари 2010
Мислења
62
Поени од реакции
15
Se kladi nekoj online na Evrotip ? , Vnesov 7000 da go iskoristam bonusot , probuvam da se kladam so istiot , pisuva " free bet" sredstvata se zakluceni..?
 
Член од
1 февруари 2018
Мислења
70
Поени од реакции
94
Se kladi nekoj online na Evrotip ? , Vnesov 7000 da go iskoristam bonusot , probuvam da se kladam so istiot , pisuva " free bet" sredstvata se zakluceni..?
imas uslovi prvo treba da gi ispolnes pa da mozes da gi koristes tie free bet sredstva.Procitaj podetalno na stranata pise ti gi uslovite za free bet.Mislam deka 3x uplatata so min 4 utakmici nad 1.35 kvota taka nesto bese
 
Член од
24 јули 2020
Мислења
269
Поени од реакции
409
Лепешкаров пред 2-3 дена го имав минус гемој тепа 6-1 прв и брејкна на 1-1 за 2-1 и згаснав коа видов дек сум недобитен не ми се вервеше
Ја сум убеден после воа дека воа копиле месте.
6:0 у втор сет за 18 мин.
А првио сет два брејка на сопствен сервис и тоа првиот брејка трипати имаше advantage , а на вториот брејк водеше 40:15.
Арно ми беше да црната листа да го ебам у лешинаро..
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Ја сум убеден после воа дека воа копиле месте.
6:0 у втор сет за 18 мин.
А првио сет два брејка на сопствен сервис и тоа првиот брејка трипати имаше advantage , а на вториот брејк водеше 40:15.
Арно ми беше да црната листа да го ебам у лешинаро..
Јас не сакам да го навидам. Пробај дубл сега на Пегула и Касаткина. Бондаренко е рекреативец, се шета по турнири затоа што има многу богат маж, а Пегула не би смеела да има проблеми со Грачева на оваа подлога.
 
B

Beginner

Гостин
Se kladi nekoj online na Evrotip ? , Vnesov 7000 da go iskoristam bonusot , probuvam da se kladam so istiot , pisuva " free bet" sredstvata se zakluceni..?
Пред неколку дена пишав "на 1000 денари депозит ти дават 1000 за кои да ги ослободиш треба да направиш уплата на тикети/тикет за истата сума на најмалку вкупно 3 коеф и најмалку 3 утакмици". Најсигурно ти е да ги ставиш на еден тикет 3 коеф 3 утакмици или на повеќе тикети ама да гледаш да ти ги исполнува условите 3 коеф-3 утакмици не е битно дали се 1.1, 2, 1.5. Но како што пишав 1 тикет со цела уплата и така одма ќе ги ослободиш небитно дали добитен или недобитен.
 
Член од
24 јули 2020
Мислења
269
Поени од реакции
409
Јас не сакам да го навидам. Пробај дубл сега на Пегула и Касаткина. Бондаренко е рекреативец, се шета по турнири затоа што има многу богат маж, а Пегула не би смеела да има проблеми со Грачева на оваа подлога.
Втор сет 5:0 лагано си воде
Ега скрше нога/рака
 

Özil <3 PP

Pass Master
Член од
8 мај 2013
Мислења
245
Поени од реакции
750
Drugari imam uplateno tiket vo Evrotip no poslednata utakmica e odlozena Klaksvik - Slovan. Dali treba da ja cekam da se doigra ili ke se smeta 1.0 koef. poso ke se igra utre vo novo kolo?
 
B

Beginner

Гостин
Drugari imam uplateno tiket vo Evrotip no poslednata utakmica e odlozena Klaksvik - Slovan. Dali treba da ja cekam da se doigra ili ke se smeta 1.0 koef. poso ke se igra utre vo novo kolo?
Јас ја имам играно 4+ сингл онлајн ама до сега кога не ми ги вратија парите најверојатно чекат да се доигра утре.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.510
Ја сум убеден после воа дека воа копиле месте.
6:0 у втор сет за 18 мин.
А првио сет два брејка на сопствен сервис и тоа првиот брејка трипати имаше advantage , а на вториот брејк водеше 40:15.
Арно ми беше да црната листа да го ебам у лешинаро..
Mногу пати го иам глеано или е ретардиран или стварно местит многу очигедно е некогаш со потезине
 

Kajgana Shop

На врв Bottom