Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
7 јули 2019
Мислења
46
Поени од реакции
107
Makedonija vredi denes na 2 koef taka ?
Kolku i da sakam Makedonija da tepa denes, so toa sto go vidov vo prvata utakmica 2.25 koef na ceska ima poveke value. Se nadevam deka ke me demantiraat. Kratok roster, ne mnogu spremni kondiciono i krstenje vo Kire. Odbranite na Mitrevski mi se cini 3 ziceri so red ni ja donesoa pobedata. Ceska ima mnogu pokvalitetni igraci od ukrajna. Koga ke se zemat vo obzir site ovie raboti ne sum golem optimist, ama ostanuva da vidime, napred nasi!
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Сигурно нема да изиграме како некни. Реално, фаворити сме. Ама мали. 55-45% во наша корист би рекол.
 
B

Beginner

Гостин
Товарете денес се што имате на Македонија победуваме 1000% 2.1 коеф поклон во Евротип.
Стоилов 2.5+ исто така па дури и Манасков 4.5+

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.492
Каква Македонија како ја имат Жика наредено така ке бидит заобиколете болје пробајте Босна Х2
Прце 4.5+
Шмид 6.5+
Каспарек 3.5+
2/3
Уфа локум помина сеа можам да кулирам
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Beton e Makedonija denes. Ke gi izdominirame vo dvata pravci.
Stavete kesh pobrzo.
 
B

Beginner

Гостин
Товарете денес се што имате на Македонија победуваме 1000% 2.1 коеф поклон во Евротип.
Стоилов 2.5+ исто така па дури и Манасков 4.5+

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Добро не ја уплатив :D

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.208
Затоа понекогаш е подобро да се слуша паметот одколку срцето :)
 
B

Beginner

Гостин
Ne se kladam ja, ali od ovakvi idioti mi se kacuva pritisokot
Cekaj malku a ti stvarno poveruva vo tie 1000% da si ja uplatil singl zaradi mene ok jadi slatki ali ne si ja uplatil nisto pa samo onaka da se hejta. Jas sum kriv sto vtoroto poluvreme se raspadnaa pacientite a i kako sto rekov ne ja ni uplativ na kraj samo igrajacite gi pustiv za sitno i me zaeba samo Stoilov.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Znaci gi pratam Bozovic Bilik i Sagosen do sea vlagaat lokum naredna ne gi stavajte zasto ja ke gi igram da ne recete ne sum vi kazal



Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom