Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.860
Поени од реакции
34.902
Три работи кои треба со закон да се укинат/убијат во 21 век.

1. Луѓе кои и покрај феноменалната филмска технологија гледаат филмови во црно бело и мјузикли.

2. Девојки шо сеуште мислат дека тиграстите хеланки се во мода, и мислат дека изгледаат убаво во нив.

3. Милан како клуб.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Три работи кои треба со закон да се укинат/убијат во 21 век.

1. Луѓе кои и покрај феноменалната филмска технологија гледаат филмови во црно бело и мјузикли.

2. Девојки шо сеуште мислат дека тиграстите хеланки се во мода, и мислат дека изгледаат убаво во нив.

3. Милан како клуб.
4. Arsenal :ROFLMAO:
Vecno 4ti bea, ama kako trgnalo i toa im e premnogu vekje.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Она кога од сите тикети ке ти испадне баш тој со најмала уплата :D И фала ти Гнабри машино и за ова.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Кога ќе видам голем коефициент сврзан со уште неколку натпревари со помали коефициенти....


Сити може да се проба 7+ вечер.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.021
Епа за малце пари кога ќе пушташ е лесно, тешкото е за повеќе пари.
Пушти тикет за пари кои што ти менуваат многу, ќе видиш какви мисли ќе ти се вртат. И утакмица што на нет е 1.2 коеф а ти ја имаш на 1.45 пример, страв ќе те фаќа.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Има ли некоја опција да го бранам овој систем ? Да речиме ќе испаднат фиксовите?
Чекаш да фатиш уште 4 од преостанатите 6 типови во условот и сакаш да браниш ? Што ќе браниш ?
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
Чекаш да фатиш уште 4 од преостанатите 6 типови во условот и сакаш да браниш ? Што ќе браниш ?
Па не знам со друг систем... врска неам и јас али си реков некој да ми даде совет :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom