Кладилница (Генерална дискусија)

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Za vecer odbojka Brazili i Usa kecovi kolku da se prati nesto

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Мамицата им ја расплака на букмејкериве.
Ако некој препишувал од твоиве типови, ојде цела плата.
Ej ok ali epten mu go tupte negovi tipovi negovi pari.Ne sakam sa mu glumam advokat ali nekad epten se preterua so hejtov.Znam deka nekad forsra nekoj negov film, ali namesto da hejrate daj stajte nekoj tip za promena

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Ej ok ali epten mu go tupte negovi tipovi negovi pari.Ne sakam sa mu glumam advokat ali nekad epten se preterua so hejtov.Znam deka nekad forsra nekoj negov film, ali namesto da hejrate daj stajte nekoj tip za promena

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Ovaj so me citira e dokazan lazgo.
Podobro da promasuvam na sportska, odkolku da lazam bez oset.
Ne znam da lazam, lazam samo vo policija.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.544
Поени од реакции
21.503
Ej ok ali epten mu go tupte negovi tipovi negovi pari.Ne sakam sa mu glumam advokat ali nekad epten se preterua so hejtov.Znam deka nekad forsra nekoj negov film, ali namesto da hejrate daj stajte nekoj tip za promena

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Не е поентата само да пишеме нешто.
Треба и малку да пратиш за да пишеш некој добитен тип.
Он ми делува на типичен македонски коцкар, само да се пише нешто.
За тоа дали се негови пари многу нормално, сака нека ги стави сите 20.000 € ќар на Леклер дека ќе стане шампион Ф1.

Јас работам како odds compiler за италијанска обложувалница и сум дел од еден тим типстери на кои иаме инвеститори кои уплаќаат на нашите типови.

Ја пратам темава, барам некој да биде дел и има само еден или двајца тука кои можат да се наречат себеси сериозни типстери.
Овие ваквите ко него се само да се пише и да се уплати а мое е да поентирам за луѓе да не го пратат, зашто братот појма нема.

Koj te tera da prepisuvas
20k evra koa ke naprais kjar vo eden mesec na sportska javi mi se na domasen telefon.
Добро е чим се 20.000. Минатиот пат беше 5.000 €, има разлика, очигледен е напредок...посебно со вакви типови.

Те цитирам само кога ќе треснеш вакви некои глупави типови во кој си сигурен миљарда посто, односно скоро секој ден.
Стај кеш вади кеш :D

А и знаеш зашто никогаш не ставив слика?
Зашто ми глумеше тука мангуп како ќе ми ја вратиш уплатата. Добро знаеме дека немаше ни да ме цитираш.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Фали Ставро на темава ... пак е баниран нешто или ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.510
Ишала и по 40 К да фаќате сите до еден али по мое мислење малце форсира отпоќе али може таков стил на игра практикува поагресивен а и располага со солидна банка се гледа по типовите
Типот на Надал му беше лош мислам дека против Федерер на трева неможе да биде фаворит Надал во никој случај јас го имав во комбо Федерер да земе сет 1.20 ми се гледаше како бајги сигурен тип
Фали Ставро на темава ... пак е баниран нешто или ?
и тоа перманентно :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Новак -1.5 хендикеп сетови стави кеш земи кеш[DOUBLEPOST=1562954712][/DOUBLEPOST]pls bukmejkeri ne go chitajte komentarov i dajte 1.7 negde kvota batalate toa ja sto vikam, ne mora da davate realna kvota. 1.7 e tamam ja mislam hehe (y)
1.95 (y)
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Кој 20к нека не си прај бајрам со мозокот.Нема погодено тип од времето на Месопотамија
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.154
Поени од реакции
107.578
A realno Serena bi trebalo da ja izmlati Halep, sepak treva e vo prasanje i plus Serena proigra vo zavrsnata faza od turnirot, iako prvite 2 3 meca bese tegavenje. Halep nema oruzje protiv Serena, ednostavno so snaga ja razbiva i ne i dava da ja igra nejzinata igra. Kvotata e vakva radi polufinaleto na Halep, a toa spored mene ne e nikakov pokazatel zaso Svitolina igrase ocajno na turnirov, ali imase mnogu srekja, 2 povredeni protivnicki, edna polupovredena i lesen zdreb pred se.

I Nole utre ke dobie.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Mene oko mi fakja dubl mazhi finalevo, 41.5 granica za plus. Mnogu teshko se pravat brejkovi vo dubl, rutina e po 1-2 tajbrejka da se igraat osobeno na ovie pokvalitetnive dvojki. Bi trebalo i ednite i drugite da zemat po eden set, sigurno ke bidat maximalno motivirani pa ne veruvam nekoj da tepa 3-0.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.068
Поени од реакции
11.045
Фали Ставро на темава ... пак е баниран нешто или ?
Ич не фали.
А и голем резил ќе биде да се врати, ќе го отепаат на темана за политика. Полна му е устата, ќе нема што да каже.

Он
Серена 1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom