Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Фудбал
Atalanta - Lazio
Аталанта освојува (1.90-коеф на интернет, предложете кладилница кај нас каде што можеме да играме ваква игра и кој би бил коефициент, засега не гледам)
Јас ќе одам повторно на 2000ден. уплата ако најдам кладилница ако не онлајн ставам 50е.
Среќно!!!
немој, ќе се заебеш... Лацио им ја пушти во СА, сега овие ќе им вратат.. Договорена е таа, ако ставаш боље стави на Лацио..
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
немој, ќе се заебеш... Лацио им ја пушти во СА, сега овие ќе им вратат.. Договорена е таа, ако ставаш боље стави на Лацио..
Не дека со сигурност ќе им пуштат, ама таква е и мојата претпоставка.
Мислам со причина дека изгуби Лацио толку лесно.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Лацио јаката екипа па не може да изгуби од Аталанта, ако не им ја пуштат :pos:
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Класични муабети од пред кладиона, ќе им го пуштеле финалето...
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Лацио јаката екипа па не може да изгуби од Аталанта, ако не им ја пуштат :pos:
Poleka site, gi napravivte Atalanta mashinerija kako Ajax.
Ne e deka pa Lazio mnogu jak, ama ako di ja gledal utakmicata kje sfatish deka nekako mnogu lesno pobedija Atalanta, a site znaeme deka tie bea kluchni tri boda za niv. Da izigraa neresheno, sega malce kje mislea za 4to mesto.

Ajde da vidime vecer kako kje se zalagaat fudbalerite na Atalanta, i dali stvarno kje bide Lazio osvojuvac, iako moze da bide toa i bez nashite teorii.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.989
А беше и 40-15 на 5-1 во вториот сет


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Какви утакмици игра овој само..
Влезе како Лаки Лузер играше сега со Ватутин.

Изгуби прв сет лагано 2-6.

Вториот сет го освои 6-1.

Во третиот сет водеше 5-3 и на крај дозволи тајбрејк

Спаси меч топка во тајбрејкот и победи.

Само за контра да го играш во живо е :D

Памтам пред неколку години успеа во една година три пати да изгуби после водство од 2-0 во сетови. Не мислам дека на некој тенисер тоа му се има случено откако best of 5 се играат само на Дејвис куп и Грен слем мечеви...
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.035
Поени од реакции
1.487
Ростов - Локомотив М. ДНБ1 2.10
висок влог ;)
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.991
Што бидна им го пуштија финалето или овие поштено го освоија?
 
Член од
6 септември 2015
Мислења
376
Поени од реакции
168
Фудбал
Atalanta - Lazio
Аталанта освојува (1.90-коеф на интернет, предложете кладилница кај нас каде што можеме да играме ваква игра и кој би бил коефициент, засега не гледам)
Јас ќе одам повторно на 2000ден. уплата ако најдам кладилница ако не онлајн ставам 50е.
Среќно!!!
Јас правам пауза, очигледно немам среќа периодов, добро е што ве испратив на тенисот со гаске па не сум само минус неделава.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
696
Поени од реакции
1.554
Јас правам пауза, очигледно немам среќа периодов, добро е што ве испратив на тенисот со гаске па не сум само минус неделава.
Глеам прошлиот тип со одбојката.. Дефинитивно нема ништо полошо од 2-0 да води во сетови и да изгуби
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
834
Поени од реакции
1.280
Денес чим не фатив пари никад нема да фатам
Цела Холандска лига(освен гронинген пациентите пошо ме преебаа пред 2 кола со зволе х2 гг го имав) да ја играш 2 + 1 прво , 4 + цела и мртвине зволе да ти изиграат 0 0 е тоа е мука од господ.
Абе 4 саати крв немам у мене ги бркам цела година така бе 3 пати ми дае само по 200 евра крв да серат гол да не дадат цела наредна сезона
5 дена да тренираат само ги зимаат тие пари у уста да ги мочам.
Гол не дадоа ЕЈ , ГОЛ МОЧАН НЕ ДАДОА, коа даде фејнорд гол на крај и одма ја затвори збеснав.
СЛЕПЦИ АИР ДА НЕ ВИДАТ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom