Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Не се погоди времето, влажно и ладно. Јас ја имав 3+, ама после вториот гол си ги повлеков парите, останав покус за околу 160 евра :tapp: Јеби га, немав храброст да чекам дали во последните 15 минути ќе падне гол, падна во 87ма.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.068
Поени од реакции
11.045
Кажете некоја страна за стримови.
Гледам и лајвтв.ру ја нема.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.508
Не се погоди времето, влажно и ладно. Јас ја имав 3+, ама после вториот гол си ги повлеков парите, останав покус за околу 160 евра :tapp: Јеби га, немав храброст да чекам дали во последните 15 минути ќе падне гол, падна во 87ма.
Пичка ли им матер пред ова се убиваа од голој сеа најдоа да запнат
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Da ne ja gleda nekoj Brady-Garcia da mi kazhe koj barashe 2 pati medical timeout ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.508
Некој резултат да ми кажит од Etincelles - APR FC ?
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.113
Поени од реакции
20.956
Добро бе овие од Спортлајф како ги рачунаат тие поените на картичката за СЛ Маркет?!?!
По некоја нивна математика треба да собереш 10.000 за да ти сметаат 2000. :tapp::tapp::tapp::tapp:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.056
Поени од реакции
17.743
Добро бе овие од Спортлајф како ги рачунаат тие поените на картичката за СЛ Маркет?!?!
По некоја нивна математика треба да собереш 10.000 за да ти сметаат 2000. :tapp::tapp::tapp::tapp:
Во текот на еден ден ти се брои листот на кој имаш најмногу поени, не се собираат меѓу нив :icon_lol:

Пример ако уплатиш три листа, на едниот имаш 622 поени, на другиот 400, а на третиот 132, од тој ден ќе ти се бројат 622 поени.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.113
Поени од реакции
20.956
Во текот на еден ден ти се брои листот на кој имаш најмногу поени, не се собираат меѓу нив :icon_lol:

Пример ако уплатиш три листа, на едниот имаш 622 поени, на другиот 400, а на третиот 132, од тој ден ќе ти се бројат 622 поени.
Сериозно вака? Маме им ебам јас ги собирам сите и се чудам што им е, кај ми одат поените.. :icon_lol:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.508
Добро бе овие од Спортлајф како ги рачунаат тие поените на картичката за СЛ Маркет?!?!
По некоја нивна математика треба да собереш 10.000 за да ти сметаат 2000. :tapp::tapp::tapp::tapp:
Уплакај секој ден по 20 ден така ке собериш поке со оние 7000 шо ги даваат месечно отколку сам да збираш
 
K

kicodarker

Гостин
Поглупи кладилници од нашиве нема. Одиш во моцарт се по тертип направено амбиент кафе бар убај мади столици кафе за мерак, ливчињата убај за пишење и го отвораш билтено и рацете пола со шифри налепени црнила флеки лом. Абе со што го печатите тоа билтенот пола дуксери ми се развалкани со мастило од билтенот ваш,пола црни се па не се гледа. Веб страната рла состави ливче а апликацијата кај работи кај не пола српски пола македонски. На ливчињата убо р шо има баркод да си го провериш без да куцаш шифри ама шо дека ко цела ролна тоалетна можиш да навиткаш од ливчето. Стварно шо е со ливчинава? Пола хартија во македонија оди на моцарт ливчиња печатење ни вкесе го збира ни вџеб ко цел билтен да си го стуткал во џебот.
Спортлајф има убај ливчина ама во нив само робот би пуштил да уплати ливче или некој потрчко, во такво налудничаво дегенеричко гнасно место не влегувам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom