Кладилница (Генерална дискусија)

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Има ли некаде стрим за Чилиќ бре? Да ти ебам Еуроспорт 5ти сет се игра скијање ми даваат они... па и јас се да си ебам плус што не ја изиграв, теле глупаво.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Хрватите лудувале сабајле до рани зори, правеле оргии со швабкињи.. и сега ќе ти играт ракомет ... нече мочи.
 
Член од
20 август 2018
Мислења
170
Поени од реакции
299
Тоа е кога не ги играв. :tapp:
Јас ја препишав Ајакс од кај тебе на 200 денари а ти да си касниш од ку*ето :)
Друг пат ко че имаш вакви мисли споделувај ги пак. Поздрав.
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Цел ден си ги мислев ПСЖ и Ајакс 7+ и се предомислив. :tapp:
Еве ги ПСЖ 9:0
Јас ја препишав Ајакс од кај тебе на 200 денари а ти да си касниш од ку*ето :)
Друг пат ко че имаш вакви мисли споделувај ги пак. Поздрав.
Ама навреме, да ги фатиме и двете :icon_lol:
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
Weymouth Wales vs Ellerton Home Win 1.72 @ b365 Barbados

Weymouth Wales lost 3 in a row and they are lucky they are still first in their divison.UWI are playing vs Empire and nevermind their result Weymouth should give all this match because there isn't better chance to end their losing streak,only one match came as a surprise vs mediocre St Andrew Lions where they lost 2-0 but other two matches were vs BDF and Empire both contenders and very good teams especially Empire.Arentees Lawrence was injured vs Notre Dame and kept him limited but now he should be back and roll.Ellerton won vs BSA last match but with two penalties and red card for them.They were not dominating that game and BSA could've easily scored.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Јас ја препишав Ајакс од кај тебе на 200 денари а ти да си касниш од ку*ето :)
Друг пат ко че имаш вакви мисли споделувај ги пак. Поздрав.
Колку ти беше коеф?

Ретко имам вакви мисли и треба да си каснам овие двете што не ги играв, ококу 60 и нешто коеф, а обично си ја пробувам среќата. Следен пат ќе пишам овде.

Најјаки ми беа ПСЖ-Црвена Ѕвезда 7+ и Кејн 3+ гола да даде на светското против Панама, цела ноќ ми беа во мисли.

Sent from my Xiaomi Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Ја гледа некој Сан Антонио - Клиперс? До толку е очаен Дерозан? Само он ме зафркава на тикет..
Денеска Марсеј со шугавине Каен неможеа уште еден гол да дадат и тоа со играч повеќе сеа па Дерозан најде да заебава а убаво отвори со 6 поени на старт у прва четвртина и поле у 2ра НУЛА!!!
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Ја гледа некој Сан Антонио - Клиперс? До толку е очаен Дерозан? Само он ме зафркава на тикет..
Денеска Марсеј со шугавине Каен неможеа уште еден гол да дадат и тоа со играч повеќе сеа па Дерозан најде да заебава а убаво отвори со 6 поени на старт у прва четвртина и поле у 2ра НУЛА!!!
абе и јас го чекам + мајката негова да му ебам смрдливиот циган, незнам шо е работава не гледам, знам само последните натпревари е очаен по 10 поени некаде у просек си викам ајде оваа мора да погоди нешо но изгледа дека ке си паднеме како од шала, ебате талибанското пиле. :mad::mad:
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
Ќе го играте Руди Геј на плус, не Дерозан. Мене ме заеба Кемба за 1 (еден) поен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom