Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
хаха, да бе, сеа ми кажуваш :D Пола сааат откако го направив постов сфатив дека ова се игра на терен на Зенит :D

Нејсе, бидна што бидна, ќе се надевам на тоа дека ќе се држат добро.

Знам дека сите домашни ги земаа, али ипак против Лубе играа (што еве прееска очекувано си влегоа во финале) и особено во решавачкиот дуел ме изненадија со 3-0 победата, плус земаа лесно сетови на терен на Лубе така да..што знам, се надевам барем ќе има добар дуел.
Абе реално сезонава Перуџа е над сите, плус прва титула во домашно првенство.. Во страшен налет се, Зајцев ќе ги буши, ама пак статистикава со гостинскиве терени им е катастрофа.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
Prv pat izvadiv pari od bet365, i sea od komercijalna banka mi baraat da podpisam dokument koja banka gi praka parite i zasto gi primam..ne smeam da napisam deka se od oblozuvanje?
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.550
Поени од реакции
2.511
Зш е толку висок коеф. на Андерлехт ???
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.964
Поени од реакции
2.867
Sto da napisam zasto gi primam parite
Зашто? Едноставно е, за дрога и курви. :) ти пишаа погоре пиши за што сакаш небитно е.

А. Зверев H1 гем. -4 1.80 квота. Би требало исто како и Тим да го растргне на Шаповалов.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Трпајте на Интер кец во живо :cool:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.563
Брееј Монако дава гол и Лион прима во иста минута :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Овие Лион последен момент ги сменив од 2 во T2

Утре ми останаа Лацио, Удинезе, Фиорентина и Челзи за убава пара. Очекувајте сите да изгубат.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.017
Поени од реакции
2.050
Belgrano - Tempelrey 3+ 1,95 koef, moze i 1 i 3+ koeficient nekade 2.30 ako saka nekoj poveke rizik...

Gi pratev Argentincive do pred da pravam pauza, posledno kolo e ova mislam, taka da mi vredi koeficientot za 3+ posebno, za Single e okej :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom