Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
14 април 2012
Мислења
31.522
Поени од реакции
62.379
Не знам од кај да почнам да пцујам...
Умрените Металург промашуваат пенал, а ги чекам 3+...
Сити ги имам 2+... 1-0... Рома 2+ 0-1...
Динамо Букурешт 3+, заврши 1-1...
Ко на скриена камера...

Го имам Димитров, не искористи меч топка.. ете го, повреден игра...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.585
Не знам од кај да почнам да пцујам...
Умрените Металург промашуваат пенал, а ги чекам 3+...
Сити ги имам 2+... 1-0... Рома 2+ 0-1...
Динамо Букурешт 3+, заврши 1-1...
Ко на скриена камера...

Го имам Димитров, не искористи меч топка.. ете го, повреден игра...
Ја мислам да си ги бележиме вака у една тетратка тикетите кај што не ебат по една утакмица има да излезат луди цифри. Па од Нова Година навака можеби преку 500 евра ми слизнале од раце само поради една утакмица. Значи океј е коа ќе ме заебе некоја, ама онака здраво, машки, али коа ќе ме заебе како вчера тој Монтањес и како денес Раонич, добиен меч го изгуби, епа ми иде да си каснам од левото маде. Ама јебеш га, ако нејќе нејќе и тоа е тоа...
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.912
Поени од реакции
9.519
КПР - Њукасл 2 2.30 Бетсити ова да се уплатит со време зато шо коефициентов е голем ама баш голем

За утре тенисиве ако донесат некоја пара од фудбаливе не играм ништо можеби Салзбург - Пашинг 2 онака да ја закачам 10,50 коефициент на ситно
 
Член од
25 април 2013
Мислења
21
Поени од реакции
6
Сакам да направам withdraw на бет365... Ми бараат Request call back... Шо е финтата ??
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.522
Поени од реакции
62.379
на чат ке се разбереш со нив...
 
Член од
25 април 2013
Мислења
21
Поени од реакции
6
Тоа е онлајн чат ? Значи нема праќање на пасош или нешто слично ? Ти кога го направи тоа што ти рекоја ? Англиски правиш муабет ? Ве молам за помош. Почнав со 5е и направив добра сума за 9 дена и сакам да подигнам еден дел.
 

The xx

Russia state-affiliated bot. ☑️
Член од
8 април 2013
Мислења
6.014
Поени од реакции
11.199
Тоа е онлајн чат ? Значи нема праќање на пасош или нешто слично ? Ти кога го направи тоа што ти рекоја ? Англиски правиш муабет ? Ве молам за помош. Почнав со 5е и направив добра сума за 9 дена и сакам да подигнам еден дел.
На англиски се прави разговорот. Ќе ти објаснат се таму, треба да им испратиш скен од пасош или лична карта за да ти го верифитикуваат. Пред тоа треба да го имаш внесено кодот кој го имаш добиено преку писмо од нив. И ќе ти го потврдат во рок од 72 часа.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.522
Поени од реакции
62.379
Ти очигледно си побарал call back... Збориш на Англиски, служи само за верифицирање на твојот профил...
Имаш подетално во темата Обложување на нет....
 
Член од
25 април 2013
Мислења
21
Поени од реакции
6
Значи не е ништо страшно и не боли ? Хехе :) шала настрана.. Слушнав дека праќале писма до дома.. Во кој случај праќаат ??
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Тоа е онлајн чат ? Значи нема праќање на пасош или нешто слично ? Ти кога го направи тоа што ти рекоја ? Англиски правиш муабет ? Ве молам за помош. Почнав со 5е и направив добра сума за 9 дена и сакам да подигнам еден дел.
ЌЕ ти се јават на мобилен, лош акцент имаат то тетките
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
Добитен - уплата 1000




Промашен уплата 250



Можеше и подобро да излези ... :/
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.750
3+ според мене може да биде многу гаден тип. Во првиот дел од сезоната кога паднав на Сите-Реал 3+(само на неа нормално) и неколку после на Интер-Палермо(пак само на неа), кога во Италија од 10 натпревари сите изглегоа 3+, освен Интер тогаш мислам дека ми се слоши и не сум играл.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom