Кладилница (Генерална дискусија)

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.256
junajted se vraka vo forma.....mi go napravija denot sekoja cest na tie koi go izigravte dupla pobeda navivacki mi e krivo sto bev slab so kesh da probuvam ali i x2 imaa dobar koef
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.133
Од коа се кладам вакви лоши два дена у кладење сум немал. 50 Е во минус :tapp:

Вчера Порто на две
Денес ПСЖ на едно и Леверкузен 1Х на друго
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.991
Поени од реакции
22.756
Што е ова бе, сите тепаа? :eek:
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.660
Поени од реакции
2.619
тооооооо цареви се псж еј (се заебавав претходно)
денес и умрено и мртво и сакато и слепо сите фатиа.
Само малце пари фатив, мојот глуп брат да не ги искоцкаше без врска вчера парите, али затоа сега кур пв што ќе знае.
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Епа доста лапаа кладилнициве, нека има и за народот нешо :)
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.456
Поени од реакции
7.453
Еј, конечно у пичку матер, Неделата за една, вчера пак за една... денеска конечно да се фати.

Уствари... кој ли не фати денеска, ете ко шо гледам тука сите се радувате, а и другаров сеа ми се јави... и он исто :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom