Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки... што мислите за утре Галатасарај-Сиена -1 и Баерн -Зелена Гора-1.... 1.5 и кусуро иди коефициент иако е кошарка, и двете се поквалитетни екипи,играат на домашен терен и плус издвојуваа победа против истите екипи на гостински терен...што мислите?
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.148
Поени од реакции
3.101
Ако сакаш сега и јас точен резултат ќе ти кажам.
Nesakam nisto ti da mi kazes...Vidov i sam na edna programa vo kladilnica kolku ja tovarele ...od x pricini ne bese mobilniot vo mene inace podrugo ke bese sega ( nemase da te citiram tuku u kafana ke si bev ) :)
 
M

Mamba.

Гостин
За вечер мислам дека Gateshead - Oxford че биде 1. На Оксфорд нема да му играат двајцата најдобри стрелци и плус уште 4 или 5 важни играчи. На првиот натпревар Gateshead водеа 2-1 и у 90+ 2-2. Сегa би требало да имат лесна победа...
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
56
Поени од реакции
18
Nesakam nisto ti da mi kazes...Vidov i sam na edna programa vo kladilnica kolku ja tovarele ...od x pricini ne bese mobilniot vo mene inace podrugo ke bese sega ( nemase da te citiram tuku u kafana ke si bev ) :)
Па штом си толку моќен, нема да ти е тешко следната "дојава"
да ја споделиш со нас. Нормлано ако ти е до тебе телефонот, бидејќи како што сфатив преку СМС ти ги пуштуваат.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.148
Поени од реакции
3.101
Па штом си толку моќен, нема да ти е тешко следната "дојава"
да ја споделиш со нас. Нормлано ако ти е до тебе телефонот, бидејќи како што сфатив преку СМС ти ги пуштуваат.
Igrav fudbal bas toa vreme prijatele...Istitot covek mi ima kazano 3 pati vakvi prelazi od koi 2 projdoja ...On ne rabota na shalter tuku vo kancelarija kade gleda kolku se uplacaat pari i koj ceka debela suma na pari za da moze da uplati vo druga kladilnica i da spasi kolku sto moze...I da ne sum mu samo jas ima uste mn prijateli ,ne e dolzen da me bara dur mu dignem slusalka..
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
Igrav fudbal bas toa vreme prijatele...Istitot covek mi ima kazano 3 pati vakvi prelazi od koi 2 projdoja ...On ne rabota na shalter tuku vo kancelarija kade gleda kolku se uplacaat pari i koj ceka debela suma na pari za da moze da uplati vo druga kladilnica i da spasi kolku sto moze...I da ne sum mu samo jas ima uste mn prijateli ,ne e dolzen da me bara dur mu dignem slusalka..
Другар ти од Петралица да не си?
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Не се силете на Гетешед многу, евентуално некој двознак али јас не ја чепкам ич
Монтроуз Х2 е солидна
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Дечки... што мислите за утре Галатасарај-Сиена -1 и Баерн -Зелена Гора-1.... 1.5 и кусуро иди коефициент иако е кошарка, и двете се поквалитетни екипи,играат на домашен терен и плус издвојуваа победа против истите екипи на гостински терен...што мислите?
и галата и баерн се ептен појаки од противниците, ама галата има многу повредени, па тука можи да има заебанција, а плус евролига е, па секако дека ќе има изненадувања.
ја пред петок/сабота не играм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom