Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.241
Поени од реакции
1.657
Zlatibor - Pelister 2 (7.50)

Sent from my SM-G990B using Tapatalk
Ако се играше едно полувреме да ама Пелистер се губи во второто нонстоп, и Маслинко со Планинич јадат по 20 офанзивни секоја утакмица. Тешка ќе е .
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.241
Поени од реакции
1.657
Ако се играше едно полувреме да ама Пелистер се губи во второто нонстоп, и Маслинко со Планинич јадат по 20 офанзивни секоја утакмица. Тешка ќе е .
1700420222018.png
Јадоја 3 офанзивни кога се кршеше утакмицата...
 
Член од
11 август 2023
Мислења
44
Поени од реакции
60
Triple kosarka

Karsiyaka 1 (1.25)
Partizan 2 (1.38)
Virtus 1 (1.30)
Автоматски споено мислење:

Fudbal

Ivory Coast 2 (1.45)
Danska 2 (1.60)
Slovenia 1 (1.55)
Italija 2 (1.95)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
30.860
Поени од реакции
60.146
Ke pustam pred vreme ne e problem,ama glupo e ako prepise nekoj i da ne fati.Ama za toa e temava.
Темава всушност за типови, пред да се изигра натпреварот. Ливчињата што ги постираш се за во темата Добивка. Твое е, ако сакаш, да пишеш предвреме што ке играш, па дали некој ке те испрати или не, е на него. Сите се возрасни тука.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.260
Поени од реакции
3.590
Темава всушност за типови, пред да се изигра натпреварот. Ливчињата што ги постираш се за во темата Добивка. Твое е, ако сакаш, да пишеш предвреме што ке играш, па дали некој ке те испрати или не, е на него. Сите се возрасни тука.
Да но во темата добивка немам можност да постирам, сигурно сум баниран во тој дел од форумот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom