Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.585
Осака освен на ГС и тоа во завршните фази од турнирот не вреди ни да се погледнува во понудата, а не пак да се игра. Девојката освен што е вака играчки нестабилна има и психички проблеми за кои отворено зборуваше пред некое време, значи депресивна е и слични срања така да кладење на неа е како да фрлаш петка глава, можда и полошо.

Генерално тенисот е критичен за кладење последниов период, премногу нестабилни играчи има.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Генерално тенисот е критичен за кладење последниов период, премногу нестабилни играчи има.
Ептен некако незгодна испадна транзицијата на тврда подлога за мене. Фаќам по нешто во живо иначе во длабок минус ќе бев августов...
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.645
Поени од реакции
2.614
Реал точен рез 3-0 13 квота, може да се проба на ситно.. Гофан ме заеба вчера и сам не знам како изгуби на тврда од земјаш…….
 
Член од
10 јули 2022
Мислења
225
Поени од реакции
497
Добро бе мака ми стана секој ден 3-5 квота да барам, малце да се смени
Добро, и ме интересира по кој параметри одреди дека Реал ќе победи точно 3-0, а не на пример 4-0, 3-1 или 1-0?
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Медведев - Кирјос тај брејк, 1.97, чист поклон, ја синглам на голема уплата.

Дубл Гауф и Канепи 2.92.

И на ситно може да се проба Томи Пол да го пројде Алкараз, 4.15.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
Медведев - Кирјос тај брејк, 1.97, чист поклон, ја синглам на голема уплата.

Дубл Гауф и Канепи 2.92.

И на ситно може да се проба Томи Пол да го пројде Алкараз, 4.15.
реков поќе да не го спомнувате тој паул за клаџа, ко ќе освои негде било каков турнир макар и од најнизок ранг тагнете ме
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
реков поќе да не го спомнувате тој паул за клаџа, ко ќе освои негде било каков турнир макар и од најнизок ранг тагнете ме
Вреди на ситно, знае да изненади со појаки играчи. Алкараз на име му е овој коефициент, преценет на макс.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
Вреди на ситно, знае да изненади со појаки играчи. Алкараз на име му е овој коефициент, преценет на макс.
споредбата е магаре со авион, идниот број 1 алкараз со добар тренер и ако се зачува од повреди....... последно тенисерите глумци се направени, а и овај згуснат распоред со турнири насекаде им овозможува по елиминацијата да земи пари на друго место па повеќе маткачи се створија отколку професионалци....... овој спаѓа во нив 100%
 

Jankoff

Run that, pass that.
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.645
Поени од реакции
2.614
Добро, и ме интересира по кој параметри одреди дека Реал ќе победи точно 3-0, а не на пример 4-0, 3-1 или 1-0?
Не одредив ја ништо, на бет бустер ја има од бет, реков може да се проба.
алкараз пол плус би ја ставил ја
Автоматски споено мислење:

2475418E-843B-49B1-A80A-417C000DA74B.jpeg
4.86 ај
 
Последно уредено:

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
споредбата е магаре со авион, идниот број 1 алкараз со добар тренер и ако се зачува од повреди....... последно тенисерите глумци се направени, а и овај згуснат распоред со турнири насекаде им овозможува по елиминацијата да земи пари на друго место па повеќе маткачи се створија отколку професионалци....... овој спаѓа во нив 100%
Се е тоа ок, ама знае апсет да направи, сезонава Синер и Зверев, а омилена подлога му е, наспроти Алкараз што е повеќе земјаш. Алкараз нема ни утакмица изиграно на тврда долго време. Башка Алкараз од есента и од Мадрид и Барселона не е истиот Алкараз со овој сега. Не викам дека ќе изгуби, ама 1.20 со 4.50 е смешно. Секако и многу зависи со каква мотивација ќе влезат, али верувам дека ќе биде мотивиран Пол, а Алкараз ќе го потцени.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.051
Поени од реакции
6.657
за мене дублот за денес е буста и ансимова 2.44 спортлаф,вие како сакате
 

Kajgana Shop

На врв Bottom