Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.274
Поени од реакции
4.953
Папаѓанис 10.5 +
Ериксон 13.5+
Астон Вила x2
Сити 4.5-
Автоматски споено мислење:

Во живо Баерн т2 6.5+ на 100ка :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.457
Поени од реакции
11.907
Denes mi padna vo oci Norveska - Rusija H2 -7,5 e 1,50 koef.. znaci namalen koef ali zgolemena granica.. Ne bi trebalo da izgubat so 8+, ne se do tolku slabi rusinkite
 
M

Macedon1um

Гостин
Аугсбург - Лајпциг Т2 2-6
Арсенал - Вест Хем Т1 2-6
Брајтон - Волверхемтон X2
4.4 коеф


На Аугсбург, Брајтон и Вест Хем им фалат важни играчи од одбраната плус нивните противници се појаки па затоа ми изгледа како добро комбо
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.789
Поени од реакции
2.446
Аугсбург - Лајпциг Т2 2-6
Арсенал - Вест Хем Т1 2-6
Брајтон - Волверхемтон X2
4.4 коеф


На Аугсбург, Брајтон и Вест Хем им фалат важни играчи од одбраната плус нивните противници се појаки па затоа ми изгледа како добро комбо
А зошто 2до6 ти е типот ?! Не верувам дека повеќе од 0.05 е разлика во коеф..
Автоматски споено мислење:

Аугсбург - Лајпциг Т2 2-6
Арсенал - Вест Хем Т1 2-6
Брајтон - Волверхемтон X2
4.4 коеф


На Аугсбург, Брајтон и Вест Хем им фалат важни играчи од одбраната плус нивните противници се појаки па затоа ми изгледа како добро комбо
А зошто 2до6 ти е типот ?! Не верувам дека повеќе од 0.05 е разлика во коеф..
 
Член од
22 август 2018
Мислења
180
Поени од реакции
80
А зошто 2до6 ти е типот ?! Не верувам дека повеќе од 0.05 е разлика во коеф..
Разлика 0.05 од што? Попрво би ги играл X2 , мислам нема да победи Арсенал.
Дајте некој предлог нба за вечер.
Еве од мене:
P.J +
Brogdon +
Patrick Conn +
R Jackson +
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.789
Поени од реакции
2.446
Разлика 0.05 од што? Попрво би ги играл X2 , мислам нема да победи Арсенал.
Дајте некој предлог нба за вечер.
Еве од мене:
P.J +
Brogdon +
Patrick Conn +
R Jackson +
Разлика од т2 2+ до т2 2-6 ми беше прашањето. Зошто да ризикуваш потенцијални 7 дадени гола, кога не би требало да има некоја разлика во коеф.
 
M

Macedon1um

Гостин
А зошто 2до6 ти е типот ?! Не верувам дека повеќе од 0.05 е разлика во коеф..
Во евротип не ни има разлика во коеф, откако го пишав типов и видов така го изиграв само 2+ на тимот
Иако мали се шансите 7 гола некој да даде скоро невозможно
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.457
Поени од реакции
11.907
Pamtam imase interesna situacija koga igraa Germanija - Mkd, koga tepavme 1:2 vo evrotip.. Koef za T2 2+ za mkd bese 10, za T2 2-3 bese 16, za T2 2-4, T2 2-5 T2 2-6 bese ist koef 15.. Ja gi opaliv na 100ce T2 2-6, ne deka ke im zbrcavme 7 gola ali za posigurno sto znaes :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom