Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 септември 2012
Мислења
8.046
Поени од реакции
6.655
Me kutna rakometot na pravo. Kajgana magija ne raboti.
ќе ти дадам добар дабл,не мора процент ништо

јунајтед Т1 2+ , јунајтед со нов тренер,ниеден играч најверојатно нема загарантирана прва постава и минутажа повеќе како кај солскијер,играчи има екстра а резултати изостанаа ради лошо раководење на тимот,верувам дека ќе искинат вечерва и нема на два гола да застанат - швајцарците се во лоша форрма и се како порачани за јунајтед да добие победничка атмосфера пред боксин дејот и згуснатиот божиќен распоред во англиското првенство

лил Т2 1+ 1.39 , на лил му треба само бод да ја помине групната фаза,вечерва игра со волфсбург кој е во лоша форма и прима барем гол на секој меч,додека гостинот последно време не знае за пораз и притоа да постигне гол..........домаќините ќе мора да се подотворат доколку сакаат да имаат шанса барем да влезат во лига европа

квота 2.09 спортлајф
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Namesto 1 & 3+ zemav GG 3+ ja igram Baern-Barsa i toa na najakiot tiket. Ke se ubijam nema sansa Barsa da stavi gol
 
Член од
1 ноември 2021
Мислења
158
Поени од реакции
328
Namesto 1 & 3+ zemav GG 3+ ja igram Baern-Barsa i toa na najakiot tiket. Ke se ubijam nema sansa Barsa da stavi gol
Па ти навистина си талент. Имаш златен коефициент за 1, 1 и 2+/3+ и од сите овие комбинации ти си влегол во ГГ. Не виде дека Барса успеала да даде вкупно 2 гола во групата во ЛШ со тимови како Динамо Киев и Бенфика?
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Па ти навистина си талент. Имаш златен коефициент за 1, 1 и 2+/3+ и од сите овие комбинации ти си влегол во ГГ. Не виде дека Барса успеала да даде вкупно 2 гола во групата во ЛШ со тимови како Динамо Киев и Бенфика?
Ok Petar Pan
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Може некој да ми објасни до која добивка се пријавува за годишната даночна пријава? Ретко играв кај нас, но годинава бев приморан, па ме интересира како оди нештото...
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.490
Може некој да ми објасни до која добивка се пријавува за годишната даночна пријава? Ретко играв кај нас, но годинава бев приморан, па ме интересира како оди нештото...
Ne se prijavuva, kladilnicata ti zadrzuva danok i so toa si cist so Ujp.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.911
Поени од реакции
9.514
Русија -29,5 1,85 Спортлајф играјте зш ке паднит за сат време на 27,5
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.633
Поени од реакции
3.648
Pravilata u Evrotip za odlozena i edna promasena kako ke se racuna, vekje mi pisuva na tiketo zaguba, ako ja dae Atalanta ke ima li utesna nagrada? Steta, a bash bomba tiket.
За одложена како шо знам 1 квота се рачуна, ако испадне Аталанта ќе ти вратат x2 уплатата(оти вкупнио коефициент на погодените утакмици ти е над 50 и нешто).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom