Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
12 март 2009
Мислења
17.538
Поени од реакции
12.675
тотенхем со црвен али кај конте нема лабаво ги убаци во игра моура и сон така да 3+ ИН ЛАЈВ на 2.40 валуе бет :cujte:
??
нели изгуби Тотенхем од Мура, 23коефициент Мура да победи ??
 

v_tranced

Angry Fox
Член од
27 ноември 2021
Мислења
39
Поени од реакции
89
Chelsea - Man Utd 1
Real Madrid - Sevilla 1&3+
AC Milan - Sassuolo 1
CSKA Moscow - Zenit 2&2+
Olympiacos - Volos 1
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
3.101
Barselona vo fudbal nema poraz protiv Viljareal na poslednite 27 megjusobni dueli, od 2008. Dupla shansa X2 e 1.50 koef. Verojatno vredi da se isprati, jas ke ja vrzam zaedno so Nets-2.5 i ushte neshto.
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.514
Поени од реакции
8.783
Само Бенфика баки мој денес е само ја тогаш најдов да останам без батерија во тие саат време.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
5.608
Поени од реакции
16.435
Не знам кој инсистирал ама оваа текма требало да ја одложат.
Не е дека ќе пропадне лигата ако одложат еден натпревар. Оној Монтеиро им е резервен голман а тој Лопез последен пат играл на свадба кај брат му.

Screenshot_20211127-231832_Rezultati.jpg
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.514
Поени од реакции
8.783
Пред 10 години Леириа мислам се викаше клубот исто последно коло само со 9 играчи играше т.е 8 ако се сеќавам добро тој едниот циган зеде парите и му дувна пред утакмица. Можеа фино лепо на почеток да паднит некој да се прајт повреден и не ќе се мачеа
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.274
Поени од реакции
4.953
Која превара е Меси во ПСЖ .... Ич кур не го боли за играње ..
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.514
Поени од реакции
8.783
Е море Жоржињо да дајт Господ пак со 20 € неделно да преживљаваш да ти ебам муцката крива прво со Италија денес пак гнидо.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
3.101
Majkata da im ja ebam na reprezentaciive kosarka. Sum zemal samo plus gi igram a tie samo minus igraat. Preparirana kosarka. Od sea samo NBA.
Vecerva Lakersi pobeda so osnovniot hendikep -10.5 1.90.
Ako ne gi zdrobat vecerva na domasen teren skapanite Pistonsi, posle onoj incident, togas zaebi Lakersi nema nisto od niv. Ocekuvam 20+ razlika.
 
Член од
1 ноември 2021
Мислења
144
Поени од реакции
328
Majkata da im ja ebam na reprezentaciive kosarka. Sum zemal samo plus gi igram a tie samo minus igraat. Preparirana kosarka. Od sea samo NBA.
Vecerva Lakersi pobeda so osnovniot hendikep -10.5 1.90.
Ako ne gi zdrobat vecerva na domasen teren skapanite Pistonsi, posle onoj incident, togas zaebi Lakersi nema nisto od niv. Ocekuvam 20+ razlika.
Ништо од репрезентативна кошарка, ама гледам НБА ги сакати. 4/4 оваа недела имаш. Пред некој ден бев во една кладилница, вработените беа во паника викаа на некој форум повторно се вратил најдобриот типстер па дели типови шаком и капом. Одма се сетив, ја отворив темата и си велам тоа е тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom