Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
УС опен ќе биде воооооов уште првиот ден изгледа , мини колку сакаш

која квота на халеп втф изгледа романката ќе испадне уште во прво коло, ако не поклони многу џорџи во каква форма е ова може и 2-0 да испадне - валуе малку намалено за џорџи но сепак е ОК

американките едвај го чекаат УС али колку е подготвена стивенс да одговори со нејзината ебиветер форма........ова ин лајв ќе го пратам

гарсиа 1

колинс + вкупно гемови

гауф + вкупно гемови

мертенс + вкупно гемови


зиданеск може да се проба победа
Мертенс и Гауф (y)
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Тепаа и гарсија и зиданеск :) ама денес булшит ми е некако
Гарсија и Зиданеск не ги пишав, не можев да ги најдам.
Мертенс и Гауф ги препишав од тебе, затоа само нив ги потенцирав. :D
 
Член од
18 август 2021
Мислења
25
Поени од реакции
25
Nishikori utre igra, den za den igrame tuka :D
Mene Lajovic poishe mi ide nakaj pluska, isto i Evans so Giron. Alkaraz i Nakashima da tepaat
За инат мора да тепа Лајович. Оти она ѓубрето Гојовчук го плесна Умбер. А само Умбер ме турна на листот. Сеа за инат нека му се сечат нозете на оној Германецот...сеа најде тенис да игра од 2014 првпат пак во второ коло.... а за Умбер :facepalm:
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.035
Поени од реакции
6.633
лајович на дијазапами не фала :D некако женски тенис ми игра колку да ја префрли мрежата, е сеа дека гојовчук е поќе фаца за во некој пивски паб :D :D :D знае некогаш да направи проблеми неочекувано, но сепак зависи и од противникот со кого играл и што си дозволил

денес некако ми иди :

алкараз прв сет 9.5+

гарин вкупно гемови +

агут вкупно гемови +

вондрушова може да се проба победа спремна е како коњ,а неме пораз од касаткина досега

рибакина вкупно гемови +
 
Член од
19 март 2013
Мислења
2.097
Поени од реакции
2.465
Ставајте на Македонија одбојка бе , да ги дозатвориме полупразните кладилници! :oeoeoe:
 
Член од
18 август 2021
Мислења
25
Поени од реакции
25
Добро ја незнам шо им даваат на медицинскиот тајм аут на тенисерите. Дрога. Сто пати сум видел. 2-1 губи у сетови. Вика тајм аут. Пресврт прави. Види го Алелс Молчан против Накашима. Страшно.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.035
Поени од реакции
6.633
Добро ја незнам шо им даваат на медицинскиот тајм аут на тенисерите. Дрога. Сто пати сум видел. 2-1 губи у сетови. Вика тајм аут. Пресврт прави. Види го Алелс Молчан против Накашима. Страшно.
ги чипира бет365...... еве го и руд од почетни 1.1 квота на 2 стигнува по саат игра и еден куп такви има, ама дури има овци....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom