Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 септември 2012
Мислења
6.471
Поени од реакции
4.521
Дали ПСВ вечерва ќе ги богатат кладилниците :tapp:
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
4.893
Поени од реакции
7.438
Мајк Џејмс не игра за ЦСКА, кој го најде Хилиард 12.5 нека си пише плус.
Автоматски споено мислење:

Мајк Џејмс не игра за ЦСКА, кој го најде Хилиард 12.5 нека си пише плус.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.203
Поени од реакции
2.413
Бреј каква кладиона е yonibet прам народнјачки тикет 24 коеф гледам истиов е 13 коеф на 1xbet, а во нашиве клад околу 15-16, сместа би искоцкал 10к еур да имам, неморат да фајќам

@SK-92 секоја чест шо ја предложи овде, никад немаше да ја најме, не дека нешто имаме фатено ама ајде... :ROFLMAO:
 
Член од
17 август 2018
Мислења
28
Поени од реакции
5
Да ве прашам, се немам кладено онлајн, ме интересира дали на онлајн бетинг страниве има комбинирани типови во стилот 1Х&0-3 или I-IIIпрво&I-IIIвторо?

И гледам се кладите на јонибет, првпат ги гледам, која е причината? Добри коефиценти? И како иде со ставање и повлекување пари таму? Дали има некој повлечено без проблем и дали може да стават пари од било која банка? Ми текнува едно време на покерстарс неможеше од Стопанска...

Фала. Поздрав
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
3.223
Поени од реакции
1.865
Embiid vecerva 25.5+ protiv Lakersi
Vo mn jaka forma e Embid, na poslednite 4 utakmici stava 33,38,42 i 45 pts, bi trebalo i vecerva da odi 30+.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
931
Поени од реакции
1.309
Ja imav danska 28.5+ vo sport life. Se vazat golovive od prodolzenija ili turnat sum?
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.629
Поени од реакции
9.898
Дали Спортлајф што работи 24 сата прима уплата и за тикети или само за апаратите?
 
Последно уредено:

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.013
Поени од реакции
7.820
Не разбирам зошто даваат 3,20 на Шведска против Франција задутре.. Дефинитивно хендикеп ќе си изиграм, нема шанси да изгубат со повеќе од 3 (претпоставувам ќе биде 3,5 хендикепот) ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom