Кладилница (Генерална дискусија)

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.433
Поени од реакции
14.088
За вечер мислам ДиАнџело Расел од Минесота дека ќе иде овер 23.5.
На последните 5 натпревари само еднаш не ја помина, а вечер за Минесота нема да игра Таунс уште еден потрошувач на топки па мислам дека главно Расел и Бизли ќе зимаат шутови.
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.062
Поени од реакции
19.463
Иначе не ми е роденден денес, али кладилниците мислаат поинаку изгледа.

1.90 коеф на Гетафе дома против Хуеска? Подобар поклон и вредност на коеф немате од ова за денес. Хуеска во гости игра со скор 0-5-4 со 9 дадени и 18 примени гола.
Лаганица.

За вториот роденден утре сингл на Валенсија против Осасуна, 2.05 коеф.:cool: Валенсија конечно излезе од црвената зона, и едноставно против екипи од типот на Осасуна и Хуеска мора да го избори опстанокот. Овие имаат полош скор во гости и од Хуеска.

Валенсија - 1 @2.05
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.821
Ludnica, Mornar vodi pogolem del od utakmica i na kraj gubi doma tri razlika od Andora...od

Pustaj predlog za denes rakomet
Jaпан - Аргентина 52,5+
Шпањолска - Немачка 56,5 -
Данска Т1 29,5+

Границите од Евротип..
Автоматски споено мислење:

Утре зицер е Македонија Т1 25,5-
 
Член од
5 ноември 2020
Мислења
90
Поени од реакции
18
Jaпан - Аргентина 52,5+
Шпањолска - Немачка 56,5 -
Данска Т1 29,5+

Границите од Евротип..
Автоматски споено мислење:

Утре зицер е Македонија Т1 25,5-
Jas gi lupnav sega vo Evrotip Japonija 54,5 -, Spanija 1 , Polska h2&+ -19,5/55,5 i Danska 1&53,5
Автоматски споено мислење:

Jas gi lupnav sega vo Evrotip Japonija 54,5 -, Spanija 1 , Polska h2&+ -19,5/55,5 i Danska 1&53,5
Danska 1&53,5+
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.821
Jas gi lupnav sega vo Evrotip Japonija 54,5 -, Spanija 1 , Polska h2&+ -19,5/55,5 i Danska 1&53,5
Автоматски споено мислење:


Danska 1&53,5+
Данска верувам дека ќе даде 30+, до сега све им се над 30, а Катар не се веќе тие што беа мислам 5/6ти кога се одржаваше кај нив првенството.. Јапанците ќе се отворат ко паштета со Аргентицните, тука можеш и прво полувреме 25,5+ , лесно може да има 30 гола прво полувреме.. негуваат и двете екипи брз ракомет, башка и двете се боси у одбрана.. кога ги гледам јапан у одбрана ко да ги гледам нашиве.. А кај немците и шпанците сметам дека ќе има голема борба и ќе се стегнат у одбрана.. башка време е да блеснат и голманите бе на ова првенство, до сега 90% беа плуски сите дуели.. тука очекувам ко некој резултат 27-25 или 26-25 .. тесно ќе биде
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.296
Поени од реакции
8.246
Германија на хендикеп 2.5 1.93
Можи и х2
Од играчи Мате од Унгарија 4.5+
Фернандез од Шпанија 3.5+

Можи да се проба и Бразил да не изгубат со 4 разлика 1.72 квота.

Од Бразил Лангаро и Родригез плуски
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.821
Јапанците ќе се отворат ко паштета со Аргентицните, тука можеш и прво полувреме 25,5+ , лесно може да има 30 гола прво полувреме..
Сладоледамус, Баба Сладоланѓа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom