Кладилница (Генерална дискусија)

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.820
Gledam na yonibet nema igraci, ama mi se svigja ponudata za nba.. primer recimo po 1,35 kvota za nekoj tim da dade 24 vo prva cetvrtina.. dva tima takvi i dupliras vlog..
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
8.062
Поени од реакции
19.463
Хмм интересно, еarly payout на бет. Ми исплатија 45 евра уште во 70та минута на 2-0 водство, и без разлика на резултатот овие пари се веќе добиени. Кога заврши Лестер ми ја исплатија разликата од 3ипол евра шо остана.

Незнаев дека така функционира тоа, јас мислев сум кликнал некој автоматски cash out. :LOL:

Иначе не ми е роденден денес, али кладилниците мислаат поинаку изгледа.

1.90 коеф на Гетафе дома против Хуеска? Подобар поклон и вредност на коеф немате од ова за денес. Хуеска во гости игра со скор 0-5-4 со 9 дадени и 18 примени гола.
 
Последно уредено:
Член од
27 април 2009
Мислења
2.203
Поени од реакции
2.413
Vitality - Complexity -1.5 1.66 поклон за почеток на денот

Играја пред месец дена без проблеми ги добија 16-8 16-3 нешто слично ќе е и денес
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.015
Поени од реакции
7.820
Прејаки игри на јонибет.. Еве сега најдов зицер 2,50 коеф, Шведска да победи со маргина 1-5 разлика против Белорусија..
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.296
Поени од реакции
8.246
tepaat svegjanite, ne se plasi... izbegni gi Island, oni se bombata denes..
Јас на хендикеп ќе играм за Белорусија и Швајцарија, Русија исто ќе ја изиграм.
За Португалија не знам, скептик сум.
 
Член од
5 ноември 2020
Мислења
90
Поени од реакции
18
Uniks : Gran Kanarija 1, Mornar : Andora 1, Burg : Virtus Bolonja 2, Trento : Lokomotiv Kubanj 2...
Автоматски споено мислење:

Macedonia 24,5 +, Svedska : Belorusija 1, Avstrija: Maroko 58,5 - , Rusija : Egipet 56,5 - ...da vidime sto ke izleze od livcevo...
 

Riken

...
Член од
9 декември 2008
Мислења
8.433
Поени од реакции
14.088
Хмм интересно, еarly payout на бет. Ми исплатија 45 евра уште во 70та минута на 2-0 водство, и без разлика на резултатот овие пари се веќе добиени. Кога заврши Лестер ми ја исплатија разликата од 3ипол евра шо остана.

Незнаев дека така функционира тоа, јас мислев сум кликнал некој автоматски cash out. :LOL:
Така е од секогаш :pos:
Ја ги имав Роби и Вилијамсон + излегоа и Харис го мислев гледам и он поминал
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.033
Поени од реакции
8.032
Словенија -7
Норвешка -3
Исланд -1,5
Белорусија +3
на Пинакл
 
Член од
5 март 2018
Мислења
9.296
Поени од реакции
8.246
Ај кој прати Јанц од Словенија влезе во игра ? На ихф пишува празно место, значи на клупа бил ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom