Кладилница (Генерална дискусија)

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.698
Поени од реакции
6.619
Breaking NFL

Денвер Бронкос ќе немаат квотербек за утре, сите што ги имаат на ростерот им се недостапни/повредени/заразени. Најверојатно ранингбек ќе им игра КБ. Товарете Т1 минус или хендикеп двојка вечерва дури спијат букмејкерите :D
Да ја врзиме барем со уште една :D
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Лош ден, ни наплатија за ЛШ резултатите. 100 евра минус денес.
Mene pa denes epten dobro im naplativ, za LS me poparija Dzuve,a denes im naplativ i za LS i za reprezentaciite i denes sum u plus 500e.Uspeav da gi izbegnam site bombi i da gi pisam na klot tiket Gladbah,Sporting,Baern,The Strongst na fiksovi i BVB,Salzburg,Ajax,Real,City na golovi :D
Cudna rabota e kladjava,sakav da se ugasam od boksovi u vtornikot posto padnav na debilen tip deka juve dava prv gol,ama ete denes pa se svrti rabotata i fantasticno gi izbegnav site bombi.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Не можам да прикачам слика, ја вратија Денвер на бет365 со 14,5 хендикеп и 1,09 за победа на Сејнтс. Граница за Т1 нема :D. Спортлајф ќе си седи до сабајле 6,5 хендикепот и 1,35 за двојка.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.268
Breaking NFL

Денвер Бронкос ќе немаат квотербек за утре, сите што ги имаат на ростерот им се недостапни/повредени/заразени. Најверојатно ранингбек ќе им игра КБ. Товарете Т1 минус или хендикеп двојка вечерва дури спијат букмејкерите :D
Да, да, мисли си дека спијат букмејкерите :D А тоа мала беше квотата и пред инфово..

Иначе за денеска гледам три потенцијални изненадувања, ќе мислам до после која да ја трефнам, мислам нема сите три фаворити да победат од Канзас, Лас Вегас и Бафало, само ќе треба да ја погодам вистинската :D
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Не можам да прикачам слика, ја вратија Денвер на бет365 со 14,5 хендикеп и 1,09 за победа на Сејнтс. Граница за Т1 нема :D. Спортлајф ќе си седи до сабајле 6,5 хендикепот и 1,35 за двојка.
Се разбудив по грешка во 6 сабајлево, на 6.5 беше хендикепот во СЛ, пишав и си легнав :D Сега 14.5 е..
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.633
Поени од реакции
3.648

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.649
Поени од реакции
34.918
Член од
5 ноември 2020
Мислења
115
Поени од реакции
24
Kosarka kvalifikacii dosega izlegoa realni, pobedi na Francija, Turcija i Danska ...jas gi vrzav nekolku kosarki so rakomet dvata tima da dadat po odreden broj golovi , zaednicka granica....taa igra nekako najrealno ispagja, so nad ili pod za dvata tima
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Tovarete na Boka vecerva, 2koef nema kaj da bega, ke bidat motivirani. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom