Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.991
Поени од реакции
76.493
Шо праиме со Надал-Киргиос?
 
Член од
25 јули 2017
Мислења
1.853
Поени од реакции
1.478
Одлична анализа за Аргентина.
Да имаше Аргентина малку повеќе среќа можеше и друг резултат да биде ама ок глумење експерт откога ке заврши утакмицата веке видено.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.235
Поени од реакции
6.229
Епа една од последните шанси за Меси да освои нешто. Гризеше на теренот. Сам ги тепа.
 
L

Löwe

Гостин
Да имаше Аргентина малку повеќе среќа можеше и друг резултат да биде ама ок глумење експерт откога ке заврши утакмицата веке видено.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Класично просечни кладионичар оправдување. Или немале среќа, или судијата ги ебал или па местена.
 
Член од
25 јули 2017
Мислења
1.853
Поени од реакции
1.478
Класично просечни кладионичар оправдување. Или немале среќа, или судијата ги ебал или па местена.
Еве мислење за утакмицата инаку и јас можам да ти кажам и точен резултат на завршена утакмица. Ако беше толку сигурен во Бразил незнам зошто не го уплати па да се пофалеше.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.598
Поени од реакции
6.133
Еве мислење за утакмицата инаку и јас можам да ти кажам и точен резултат на завршена утакмица. Ако беше толку сигурен во Бразил незнам зошто не го уплати па да се пофалеше.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Јас го уплатив, 1 и 2+ на 2.65 квота. ЕЗ
 
Член од
23 август 2010
Мислења
31.788
Поени од реакции
76.596
Одлична анализа за Аргентина.
Isto kako tvojata za dublot Munar/Norrie :icon_lol:

Poso ne si go gledal mecot ne znaes deka dva penala ne im svirnaa na Argentina, i toa uz postoenje na VAR. Zosto e toa taka samo sudijata znae. :) Plus stvarno nemaa srekja Argentina, Aguero precka, Mesi stativa, jebiga nekad nejke da vleze. Vo sekoj slucaj dosta potcenuvacka bese kvotata na Argentina sto vprocem se vide na terenot kade Argentina bese podobar protivnik site 90 minuti.

Ne kur pametuvajte na sekoj tip ebave mrtvite.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.598
Поени од реакции
6.133
Isto kako tvojata za dublot Munar/Norrie :icon_lol:

Poso ne si go gledal mecot ne znaes deka dva penala ne im svirnaa na Argentina, i toa uz postoenje na VAR. Zosto e toa taka samo sudijata znae. :) Plus stvarno nemaa srekja Argentina, Aguero precka, Mesi stativa, jebiga nekad nejke da vleze. Vo sekoj slucaj dosta potcenuvacka bese kvotata na Argentina sto vprocem se vide na terenot kade Argentina bese podobar protivnik site 90 minuti.

Ne kur pametuvajte na sekoj tip ebave mrtvite.
Sekako deka bese podobar protivnik.Ni na son ovaa Argentina ne e podobra,takov bese mecot zatoa sto Brazil povede rano,ne bidi BEGINER sve li ti ebam zakoraveno tvoe.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.235
Поени од реакции
6.229
Јак настап имаше Меси на континенталново.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.711
Поени од реакции
2.130
Еби се Марине, ама и јас да се ебам што те додадов последен колку да кренеш добивка.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.156
Поени од реакции
6.034
Еби се Марине, ама и јас да се ебам што те додадов последен колку да кренеш добивка.
Јас после првиот сет скоро да искинам тикет зашто го играв минус.
Ајде сега само уште малце Sousa. :)
 
На врв Bottom