Кладилница (Генерална дискусија)

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.780
Поени од реакции
7.501
У реду е Лоренског планирав да влезете 5+ али до 70мин не до 30 :sekc:
идемо сеа 6+ и 7+ до крај за бонус добивка

Кај можам Штудгард да ја играм на картони ( ке ја чекам во живо на 2вин може ке дадат ) али пред да ја изиграм по нашиве клаџи
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
На то уше нек спиет, џипот последен ден го овојуваат "случајно"
Во периодот додека работев во Моцарт актуелна беше истава игра, само тогаш беше со кола. Памтам убаво дека бев сам на смена, а памтам уште поубаво дека тоа ми беше најнапорниот ден во тие 3 месеци додека работев таму. Тој задњи ден се дешава поплава од тикети, 99% од вкупно уплатените тикети беа уплатени со таа намена, да се освои колата. Не сакам да го исклучам моментот со „случајно“, но сепак не е ни нереално да се освои колата/џипот тој ден затоа што вртоглаво голем број на ливчиња се уплаќаат тој ден на ниво на цела држава.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.923
Поени од реакции
1.518
Predlog za sigurna dobivka, progresija na Kawhi +.
Jas ke odam prvata utakmica na 200€, ako ne prefrli vtorata 500 ke mu stavam. Za treta ne razmisluvam, siguren sum deka ke prefrli vo edna od prvite 2 na domasen teren.[DOUBLEPOST=1558998185][/DOUBLEPOST]Durant nema da igral prvite 2 utakmici. Ke gi izbushi Kawhi :)
Ako na nekoj poomilen igrac mu e Curry, moze i toj da se isprati + na progresija.
30.5 e na Kawhi, 31.5 na Curry.
 
Последно уредено:
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.007
Поени од реакции
5.633
Вчера мртви Опелка плус ми скина добивка ама денес идеме на поправен:

Давидович 36,5 + (на бет365 разликата помеѓу 36 и 37 е 0.03)
Качанов 28,5 -
Нишиока 36,5 +[DOUBLEPOST=1559044037][/DOUBLEPOST]Черноморетс Одеса - Десна Чернигов 1
Не дека многу сум запознаен со втора украинска лига, ама квотата многу падна и има премногу уплати на кецот. Ко воли, нек изволи...
 
Последно уредено:
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.023
Поени од реакции
4.087
Тешка пара се направи овие 2 дена во ракометот
Вчера Пелистер имаше 12 коеф да го победи Вардар а се знаеше дека Вардар се со младинци
Во живо МОЦАРТ на 3 разлика за Пелистер во 40 минута даваше 2 коеф за победа на Пелистер :pos:
Исто денеска со Бутел - Металург од 1.90 кецот на 1.10
Во Моцарт на полувреме 9-12 за Металург даваше 2 коеф за победа на Бутел
Во право време МОЦАРТ ги стави нашиве во LIVE понудата
Фала ви
Denes Metalurg protiv mladincite na Vardar? -3.5 e hendikep
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
544
Поени од реакции
739
Denes Metalurg protiv mladincite na Vardar? -3.5 e hendikep
Не можеш да лупаш мнногу пари на хендикеп
Би требало да помине и хендикепот ама ...
Младинциве на Вардар абер немаат ама зависи и Металург со што екипа би излегол
Можеби пак ќе остават Вардар да води на полувреме па после да ја вртат, а ако излезе така може и да не помине хендикепот
Така да ќе видиме во живо што ќе се дешава па ако згрешат ккладилнициве да товариме
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.288
Поени од реакции
14.765
Predlog za sigurna dobivka, progresija na Kawhi +.
Jas ke odam prvata utakmica na 200€, ako ne prefrli vtorata 500 ke mu stavam. Za treta ne razmisluvam, siguren sum deka ke prefrli vo edna od prvite 2 na domasen teren.[DOUBLEPOST=1558998185][/DOUBLEPOST]Durant nema da igral prvite 2 utakmici. Ke gi izbushi Kawhi :)
Ako na nekoj poomilen igrac mu e Curry, moze i toj da se isprati + na progresija.
30.5 e na Kawhi, 31.5 na Curry.
Predlok za samoubistvo nisto ne e garancija deka ke prefrli.Ili pa ti teknalo deka moz da se povredi i cao

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
2.923
Поени од реакции
1.518
Predlok za samoubistvo nisto ne e garancija deka ke prefrli.Ili pa ti teknalo deka moz da se povredi i cao

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Nisto ne e garancija i deka utre posle spienje ke se razbudam. Mozno e i da ne se razbudam.
Kawhi e vo zivotna forma druze, i e najak igrac na planetava momentalno. Kako vo napad taka i vo odbrana. Serijata so Bucks po trojca go cuvaa i gi izbushi. Sega i na ovie Bez Durant ke gi izbushi. A i da igra Durant pak ke gi izbushi.
5 pati ke prefrli granica vo finalevo.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.682
Поени од реакции
2.086
За утре Лондеро со Гаске да тепа, моментално 2.10 е квота, очекувам уште да падне, 2.60 беше вчера.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.608
Поени од реакции
20.824
Nisto ne e garancija i deka utre posle spienje ke se razbudam. Mozno e i da ne se razbudam.
Kawhi e vo zivotna forma druze, i e najak igrac na planetava momentalno. Kako vo napad taka i vo odbrana. Serijata so Bucks po trojca go cuvaa i gi izbushi. Sega i na ovie Bez Durant ke gi izbushi. A i da igra Durant pak ke gi izbushi.
5 pati ke prefrli granica vo finalevo.
Пиши кога ќе се разбудиш, да не се секираме.
 
На врв Bottom