Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.191
Поени од реакции
4.021
Ставајте пари на Холандија победник на Евровизија падна на 2.55 ..
Убедливо ке победи во сабота вечер , да не кажете не сум ви кажал :)
Беше 3.35 ја додека уплатам падна :mad:
 
Ф

Флеш

Гостин
Ставајте пари на Холандија победник на Евровизија падна на 2.55 ..
Убедливо ке победи во сабота вечер , да не кажете не сум ви кажал :)
Беше 3.35 ја додека уплатам падна :mad:
Ако Италија тепа цреп? :eek: Италија е мој фаворит :cool:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.511
Добар прв сет на Chardy.
Успеа два пати до deuce да стигне.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.155
Поени од реакции
107.581
Probajte Svarcman u dubl da gubi so Kontinen i Peers, tret mec ke mu e denes, valjda ke gi frli parovite u voda.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Секоја им чест на тенисериве, ама некои од нив вчера дождот јако ги заеба. Пример Вердаско, сабајле скоро 3 саати играше со Тим, едвај 4 саати одмор и еве сега почнува со Качанов нов дуел.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ilz

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.269
Леле човек не се заебавај, со вакви типови на женски тенис особено. Тоа маживе на земја знаат киксови а не па жениве.

Најдругарски ова ти го кажувам како човек што падна на Халеп у финалето минатата недела, од 4-2 водство и сервис за 5-2 изгуби 6-4 во сетот.
Ништо не значи сет+брејк предност кај овие.
Ок сега си фатил, ама не вреди да трошиш нерви за вакви будали.

Ако ти е за пет евра стварно добро ти вика Форца Милан, бољи да си го ставил Надал да тепа него ли за жениве.

Не за друго, нели, да не се нервираш што некоја ќе прокоцка некое лудо водство у иднина.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Da si pameten celo vreme ke igras vaka i ke lapas a ne da se molis Harden 40 da "stavi". Ostaj go Zlatko sto ti zbori
Vo red[DOUBLEPOST=1558033033][/DOUBLEPOST]16 korneri za edno poluvreme . . Ludi arapi, tuku Klub Briz ajde 3+ daj ja. Screenshot_20190516-205535_Samsung Internet.jpg
 
Последно уредено:

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Za utre Fener i Cska 1, mada Efes moze da bide nezgoden so divjackata kosarka sto ja igra.Ali cim e tata Zejlko tuka ne bi trebalo da imaat problem.Drugava mislam deka rusive ja zemaat.kako sto znam Ljuj ne igra a i da igra prasanje e u kakva forma ke bide.Ovde najgolem protivnik na Cska moze da bide klovnot sto go imaat na klupa

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom