Кладилница (Генерална дискусија)

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Capela 11.5 skoka +
Durant kradese dosta skokovi, Capela samo da igra barem 30 minuti, sigurno 15 ke fati za 30min.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Идемо сутра Ѓоковиќ кецуле и Тситсипас плусче. (20.5)
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
И хендикеп за грков исто е добро ја мислам.[DOUBLEPOST=1557533437][/DOUBLEPOST]Него...Халеп ќе тепа?
Знам добро играше неделава, ама Бертенс ја неам гледано неделава...а статистикава вика сет нема изгубено..
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Него...Халеп ќе тепа?
Знам добро играше неделава, ама Бертенс ја неам гледано неделава...а статистикава вика сет нема изгубено..
Плусче. 21,5
Многу лесно и во два сета да испадне.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.948
Некој што го прати Дамевски да не знае од прилика како му е процентот на успешност. На пример, месечно од 30 типови, дали повеќето од половината му се добитни?
Мислам и на типовите што ги дава бесплатно и на тие по смс. Системите не ги рачунаме, тие се посебна прича. :D
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Некој што го прати Дамевски да не знае од прилика како му е процентот на успешност. На пример, месечно од 30 типови, дали повеќето од половината му се добитни?
Мислам и на типовите што ги дава бесплатно и на тие по смс. Системите не ги рачунаме, тие се посебна прича. :D
Koga kje mu go vidish stilot na igra treba da begash od nego.Ne e vo dobivka vo nikoj slucaj toj garantiram,nego mu se poklopija kockite pa nekako stana poznat tuka i zatoa uplakja po tolku i lugjeto pagjat na tie fori.Se znaj kako kje si vo plus samo so single i igranje na obscure ligi,its simple.Ama Makedonija e ova i postoj mnogu glup narod
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.948
Koga kje mu go vidish stilot na igra treba da begash od nego.Ne e vo dobivka vo nikoj slucaj toj garantiram,nego mu se poklopija kockite pa nekako stana poznat tuka i zatoa uplakja po tolku i lugjeto pagjat na tie fori.Se znaj kako kje si vo plus samo so single i igranje na obscure ligi,its simple.Ama Makedonija e ova i postoj mnogu glup narod
Сингл со колку коефициент?
 
B

Beginner

Гостин
Некој што го прати Дамевски да не знае од прилика како му е процентот на успешност. На пример, месечно од 30 типови, дали повеќето од половината му се добитни?
Мислам и на типовите што ги дава бесплатно и на тие по смс. Системите не ги рачунаме, тие се посебна прича. :D
Голем идиот е бегај од него има страшно голема среќа во 95 минута му се погодуваат.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
И хендикеп за грков исто е добро ја мислам.[DOUBLEPOST=1557533437][/DOUBLEPOST]Него...Халеп ќе тепа?
Знам добро играше неделава, ама Бертенс ја неам гледано неделава...а статистикава вика сет нема изгубено..
Sudejki po izdanieto na Nadal vcera, ne bi staval nisto na Cicipas.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.948
Нека си ебат матер и Спортинг и Тондела. 3+ ги чекав, што се успеаа да промашат и едните и другите..[DOUBLEPOST=1557614728][/DOUBLEPOST]Сити, Јунајтед, Бенфика, Ајакс и Башакшехир.
Мислите дека сите овие лесно ќе влезат, или не вреди да се ризикува со поголема уплата?
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
Неколку страни уназад некој прашуваше колку е квота за Надал да освои РГ.

2.60/65 е у моментов.

Али ако не се лажам по некоја математика секоја утакмица да го играш Надал да победи до крај...ако ја освои титулата може да испадне повеќе од 2.65 квота (под претпоставка дека ќе има една утакмица од 1.5 и една од 1.3....а многу лесно може да има и утакмица со 1.8 ако игра против...да речеме Новак/Тием)
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.341
Шо коеф дека Ливерпул ќе заврши 1-1 после 85та? :D Вреди да се проба на ситно ако има некој шо уплаќа во живо.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.261
Шо коеф дека Ливерпул ќе заврши 1-1 после 85та? :D Вреди да се проба на ситно ако има некој шо уплаќа во живо.
Ваљда околу осум коефициент и нагоре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom