Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
2 септември 2010
Мислења
7.138
Поени од реакции
7.499
Јуве,Бристол,Портсмут,Лидс,МК Донс,Колчестер,Карлисл,Линколн,Нортамптон
све Тим 2+ 600коеф

Фалкирк Т22+ 5.30
Англичаниве никогаш нема никој да ги погоди, се е тоа обратно мајку им ебам. Подалеку од нив. И од Турци и Французи пичка им матер местачка.
 
Член од
13 септември 2015
Мислења
568
Поени од реакции
906
Јас речиси редовно праќам порака кај Дамевски и сум во огромен плус со неговите утакмици,башка 2 пати имам погодено систем како тој погоре така да дефинитивно вреди да соработуваш со него а и многу е фер за се,често ако заебе некоја утакмица другата ден ти дава бесплатно
 
Член од
14 јули 2010
Мислења
7.255
Поени од реакции
8.501
21vi vek leto gospodovo 2019ta godina i uste ima ovci sto se preplakjaat na bloggeri.
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.252
Поени од реакции
173
21vi vek leto gospodovo 2019ta godina i uste ima ovci sto se preplakjaat na bloggeri.
Bratce sekoj so svoeto znaenje,iako sekoj so malce povejke vreme i um, moze sam da si najde edna do dve utakmici vo denot so sigurnost nad 80 %..Jas si vospostaviv eden sistem na igra, sto mi se cini deka e najosplatliv i posledno vreme dobro mi odi
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
152
Поени од реакции
29
Ako sakate da go padnite Damevski nisto da ne pogodi pustajte poraki i davajte gi tipovite da gi pisamm nisto nema da pogodi kako dabalot vcera ;)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
10.233
Поени од реакции
5.268
Bratce sekoj so svoeto znaenje,iako sekoj so malce povejke vreme i um, moze sam da si najde edna do dve utakmici vo denot so sigurnost nad 80 %..Jas si vospostaviv eden sistem na igra, sto mi se cini deka e najosplatliv i posledno vreme dobro mi odi
ќе сакаш да го споделиш системчето на игра :)
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.289
Поени од реакции
6.532
Англичаниве никогаш нема никој да ги погоди, се е тоа обратно мајку им ебам. Подалеку од нив. И од Турци и Французи пичка им матер местачка.
Англичаниве во глобала се профитабилни за мене заедно со Шкотиве можеби затоа што имам доста квалитетно инфо од таму, незнам ,али во секој случај незгодни, уствари фудбалов е говно за кладење од поодамна местенки има многу ,Ко сме кај французите и ја сум дека местат али кој прати оној Романецон Алкуни незнам како мојт да е во минус ебе матер тој на Французиве.

КО сме кај блогери ке ви кажам дека со пратење на прави типстери се прават пари само мора квалитетна селекција на истите еве на блогабет што пратам од оние што сум ги селектирал до сеа све ми носат профит а тоа што ја сакам преку леб погача некогаш е друга ствар и мој проблем

а овој Дамевски има добри типови алли тоа не го менува фактот дека има глупи комбинации и ви гарантирам дека со такво играње не би рекол дека е во некој голем плус
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.247
Поени од реакции
436
Bratce sekoj so svoeto znaenje,iako sekoj so malce povejke vreme i um, moze sam da si najde edna do dve utakmici vo denot so sigurnost nad 80 %..Jas si vospostaviv eden sistem na igra, sto mi se cini deka e najosplatliv i posledno vreme dobro mi odi
Ajde kazi sto si smislil pa mozda ce vidime fajde i nie.
 

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.635
Поени од реакции
862
КО сме кај блогери ке ви кажам дека со пратење на прави типстери се прават пари само мора квалитетна селекција на истите еве на блогабет што пратам од оние што сум ги селектирал до сеа све ми носат профит а тоа што ја сакам преку леб погача некогаш е друга ствар и мој проблем
Немаме мозок ние што сме на блогабет тие имат.Џабе објаснуваш
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.289
Поени од реакции
6.532
Немаме мозок ние што сме на блогабет тие имат.Џабе објаснуваш
Секаде има квалитет на секоја страна само памет треба лоши типстери има со лопата да се ринат тешко е сагламот да се најде .
на Блогабет едноставно има ликови што директно влијаат на коефициентите (шо во превод значи дека јебат саглам) и ако не ги закачиш во првите 5 минути отиде коеф во бестрага особено на оние азиски лиги кај што имаат јаки инфоа последно што паметам Трактор Сази коа отворија со коеф 2.4 да го бувнат на 1.45 при што Трактор им поеба матер јас ја изиграв Т22+ 1.90 заврши 0-2 али тотална доминација
пред 4-5 дена тенис со 5.5 коеф на друг сајт да се разбереме нема кој непромашува

19-00 часот
Валур - Афтурлединг Т22+ 4.00
Х2 и Т22+ 8.90
Т22+ и ГГ 3.90
Х2 4.00
 

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.635
Поени од реакции
862
Секаде има квалитет на секоја страна само памет треба лоши типстери има со лопата да се ринат тешко е сагламот да се најде .
на Блогабет едноставно има ликови што директно влијаат на коефициентите (шо во превод значи дека јебат саглам) и ако не ги закачиш во првите 5 минути отиде коеф во бестрага особено на оние азиски лиги кај што имаат јаки инфоа последно што паметам Трактор Сази коа отворија со коеф 2.4 да го бувнат на 1.45 при што Трактор им поеба матер јас ја изиграв Т22+ 1.90 заврши 0-2 али тотална доминација
пред 4-5 дена тенис со 5.5 коеф на друг сајт да се разбереме нема кој непромашува

19-00 часот
Валур - Афтурлединг Т22+ 4.00
Х2 и Т22+ 8.90
Т22+ и ГГ 3.90
Х2 4.00
епа толку кај мене за 2 минути ко ќе постирам и нема коефициентите укурац одат исто и кај другите е.
 
На врв Bottom