Кладилница (Генерална дискусија)

B

Beginner

Гостин
Барам помош,дали се океј со овие уплата да одам за 200 денари ....
200 денари на играјачи на нба дефинитивно не па и како си го направил листот тешко на тој што ке ти го куца. Незнам дали ке има нерви да ти ги бара кодовите за играчите а и во време каде што можеш дома електронски да си направиш тикет со еден код само ти вака го правеш.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
200 денари на играјачи на нба дефинитивно не па и како си го направил листот тешко на тој што ке ти го куца. Незнам дали ке има нерви да ти ги бара кодовите за играчите а и во време каде што можеш дома електронски да си направиш тикет со еден код само ти вака го правеш.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Zs si tendzere?
 
Ф

Флеш

Гостин
У фирма работам,па ќе се замарам со кодови ....Пфффф:X3::pos:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
НОвицки шо минутажа имат годинава ?
малце маргинава 10,5 е незгодна али којзнае дали префрла често ?
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
НОвицки шо минутажа имат годинава ?
малце маргинава 10,5 е незгодна али којзнае дали префрла често ?
Обично сезонава игра 15-тина минути, дури и помалку. Би рекол, малку веројатно да надмини.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
НОвицки шо минутажа имат годинава ?
малце маргинава 10,5 е незгодна али којзнае дали префрла често ?
Го ставија прва постава последниве неколку натпревари. Зема околу 10 шута, и ваква граница може многу лесно да префрли. Подобро избегни го ако го планираш за плус.
 
Ф

Флеш

Гостин
Стево му е живот,кладилницата,колку само женски прошетал таму у Скопје-Истокот ....Величина на Стево и ЗК не се мерачат :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443
Ај не замарај пациент сигурен сум најголем успех во животот ти е што си работел во кладилница. Мада за тебе и за таму ти требат врски.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Voopsto ne e poentata kaj sum rabotel i dali sum glup ili ne. Ti ne mozes ednostavni nesta da procenis i razberes, covekot postiral livce so iminja na igraci cisto za da prasa za mislenje, ti si zemal mu objasnuvas deka na salter sifri ke mu barale. Ziti se ej, nie pomislivme deka taka po iminja ke mu iskucaat.

Aj idi staj utre 10 favoriti i cudi se deka nemas srekja.
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
тетекс и шкупи 1 12 коеф
 
B

Beginner

Гостин
На Дамевски е тикетот само овие ГГ1 планирам да му ги одиграм другиве не ми се играт.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Каков ден
на 4 тикети од 5 уплатени паѓам на една поради
промешен пенал на првата кај шо Т2 1+ беше 1,80 а ГГ 1.90 и ја како најголем идиот ја играв ГГ пошо нели фаворитов мора да забие
втора ради поништен гол
трето ради погодени 3 пати пречка
четврто чекав на таа утакмица гол во прво и нормално 0-0 а последно ко ја видов беше 3-1
сеа уште Атлетико чекам да ми го научкат Т12+ лајнава погодија пречка и статива таман за 5од5
заради ова неиграм фудбали све да им ебам по дома
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
На Дамевски е тикетот само овие ГГ1 планирам да му ги одиграм другиве не ми се играт.


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Ја покрил уплатата доле, а кодот горе се гледа :pos:
Го проверив сега, за 6 илјадарки го има пишано.. За тие пари само фиксовите би ги ставил, и онака околу 3 коефициент прават. Вака трескај се од земја доле ако не погодиш барем 3, со оглед на тоа што со 2 фатени доле ни уплата не ти враќа..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom