Кладилница (Генерална дискусија)

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Топче, 27 април 2013.

 1. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  28.036
  Допаѓања:
  60.130
  Треба 2.60 на Атланта да се проба, Вашингтон и со Вол е смешна екипа а не пак без него.
   
 2. Chazzspaz

  Chazzspaz

  Член од:
  16 јули 2013
  Мислења:
  2.669
  Допаѓања:
  2.130
  Кога мењаат граници дур да отидам до Евротип например,пошо глеам имаат веб-сајт го ажурираат при промени на квоти и граници или да не се водам по сајтот?
   
 3. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  Металург сезонава ја незнам колку имат пресврти напраено да водит на полувреме и да изгубит на крај коеф Вардар да тепат е 2.05
   
 4. Aleksandar91

  Aleksandar91

  Член од:
  16 април 2014
  Мислења:
  4.067
  Допаѓања:
  4.094
  Па се има случено на страната да е 22.5,си зачувуваш тикет на таа граница и во меѓувреме дури да појдеш до кладилница да промениле 25.5
  Е ако биде 22.5 кога ќе појдеш вкладилница,нема да имаш проблем.
   
 5. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  Torpedo 2&5+ 3,40
   
 6. Aleksandar91

  Aleksandar91

  Член од:
  16 април 2014
  Мислења:
  4.067
  Допаѓања:
  4.094
  Кога е оваа? Не можам да ја најдам
   
 7. L00d10

  L00d10

  Член од:
  24 октомври 2014
  Мислења:
  2.219
  Допаѓања:
  1.437
  Nizni novgorod
  --- Споено дупло мислење, 6 декември 2018 ---
  Shto mislish za CSKA i SKA ?
   
  Последно уредено: 6 декември 2018
 8. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  Мислам дека На ЦСКА и е голема квотата и може да се проба тоа е солидна квота за екипа во таква форма друг тип за овде 0-0 во прва третина коеф 3.55 ова е одличен коеф за вакви тимови со одлична дефанзива
  СКА и она е во налет али па тука е мала квота пошо играат со Казан едино валуе 1и5+ 2.60 мислам беше сеа нз точно знам ја играв
   
 9. L00d10

  L00d10

  Член од:
  24 октомври 2014
  Мислења:
  2.219
  Допаѓања:
  1.437
  Ke ja spojam Novgorod 2i 5+ so CSKA 1 i SKA 5+, okolu 10 kvota pravat :)
   
 10. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  tuka ja iam jas i astana mesto SKA i dobro ojt
   
 11. L00d10

  L00d10

  Член од:
  24 октомври 2014
  Мислења:
  2.219
  Допаѓања:
  1.437
  Ajde so srekja :)
   
 12. Aleksandar91

  Aleksandar91

  Член од:
  16 април 2014
  Мислења:
  4.067
  Допаѓања:
  4.094
  @Riddler
  Ај ако сакаш хокеиве пишувај ги како на резултати.ком што ги пишува,за нас хокејарски неписмениве :D
   
 13. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  Види ја така ги иам научено од пред 6-7 години и тешко можам да се навикнам поникау да ги викам некој екипи али ке пробам со цело име да ви ги пишам :D
   
  На Сладоледџија му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  28.036
  Допаѓања:
  60.130
  Да ја вртиме ли Нижњи? :D @Riddler
   
 15. Riddler

  Riddler Кротитељ курве

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  5.196
  Допаѓања:
  6.391
  МИнск се најлоша екипа шо сум ј гледал сезонава ,дебакл прав еве ја 2-2 :D
   

Сподели преку: