Кладилница (Генерална дискусија)

Дискусија во форумот 'Фудбал' започната од Топче, 27 април 2013.

 1. Curva_sud

  Curva_sud

  Член од:
  7 јуни 2011
  Мислења:
  3.029
  Допаѓања:
  1.851
  Исто и ја... Да умре а ги фатив Ненадич и Штрлек...
   
 2. The King of Clay

  The King of Clay Модератор

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.641
  Допаѓања:
  2.913
  Копачка се уште даваат ваучери со една промашена? Ако да, над колку квота треба за 2? Не можам да ја најдам информацијата никаде. Без промашената, имам точно 66 квота.

  btw. И јас паднав на Ремили за 15600. o_O
   
 3. marinetti

  marinetti

  Член од:
  1 септември 2014
  Мислења:
  4.048
  Допаѓања:
  6.027
  Моцарт аматериве цел ден не ставија НБА играчи. Кој од кој се, се натпреваруваат со СЛ и Златна во кретенизам.
   
 4. atix

  atix

  Член од:
  13 март 2012
  Мислења:
  131
  Допаѓања:
  40
  Имаат играчи , уплатив пред 2 саати
   
 5. marinetti

  marinetti

  Член од:
  1 септември 2014
  Мислења:
  4.048
  Допаѓања:
  6.027
  Не ми ги даваше на страната онлајн, во 22:30 проверував.
   
 6. geezer30

  geezer30

  Член од:
  9 септември 2016
  Мислења:
  478
  Допаѓања:
  293
  All in на Newcastle
   
 7. Kire Ultras

  Kire Ultras

  Член од:
  18 јули 2009
  Мислења:
  5.389
  Допаѓања:
  907
  Ставајте све што имате на Лазаров плус , во Копачка ви е 6.5 + 1.75 во Спорт Лајф 7.5 + 1.85 ..
  7 ги дава сигурно .. товарење :)
   
  На whatto и Сладоледџија им се допаѓа ова.
 8. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  23.132
  Допаѓања:
  20.094
  mene stoilov nad 2 mi se glea ko poklon
   
  На Terroir му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  18.904
  Допаѓања:
  28.331
  Uwe, Vujovic, Djushebaev, Stoilov, Hansen site +

  Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
   
 10. Terroir

  Terroir

  Член од:
  16 октомври 2017
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  860
  Ima nekoj uplateno sega skoro ? Dali na Talevski stoi uste granicava od 4.5 me interesira, da ne odam dzabe do SP ako e padnata

  Stole inaku da, nad 2.5 bi trebalo da e zicer
   
 11. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.749
  Допаѓања:
  66.190
  http://www.libertas.mk/video-zhitel...rotest-baraat-zatvorane-na-oblozhuvalnitsite/

  :vozbud:
  --- Споено дупло мислење, 13 јануари 2018 ---
  Не 3.5 е падната, пак ја лупнав минус, не ми изгледа дека би дал и 4...
   
  На JimmyFloydBottleBank и Terroir им се допаѓа ова.
 12. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.897
  Допаѓања:
  7.853
  Koa ke ve trollne do poluvreme so 5 gola
   
  На whatto, Сладоледџија, NomoregameS и уште 3 други им се допаѓа ова.
 13. Terroir

  Terroir

  Член од:
  16 октомври 2017
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  860
  Vo site tri natprevari zaedno vo grupnata faza nema da ima 5 gola do poluvreme uslakot
   
  На Löwe му/ѝ се допаѓа ова.
 14. HEKOJ

  HEKOJ

  Член од:
  16 јануари 2013
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  878
  Македонија draw not bet прво полувреме 2.30 na bet365
   
 15. NomoregameS

  NomoregameS

  Член од:
  2 јули 2010
  Мислења:
  4.985
  Допаѓања:
  4.897
  И да има и да нема глуп тип е бек шутер што ќе земе минимум 5 шута да го играш минус.

  Sent from my SM-G903F using Tapatalk
   
  На Löwe му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: