Кладилница (Генерална дискусија)

B

Beginner

Гостин
Според мене вреди утре Челзи да се проба 2 на 1 к @2.6 коеф

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Вест Хем си крцна..вака така онака сепак победија иако потешко од очекуваното...два натпревари во растојание од три дена беше премногу за против екипа што цела недела одмара..2.00 коефициент...поклон на годината[DOUBLEPOST=1514939553][/DOUBLEPOST]
Според мене вреди утре Челзи да се проба 2 на 1 к @2.6 коеф

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
И јас такво чуство имам,додуша кога ќе размислиш Арсенал колку се мизерни и би требало лесно да влези иако е дерби..Челзи се во топ форма моментално
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
Вест Хем си крцна..вака така онака сепак победија иако потешко од очекуваното...два натпревари во растојание од три дена беше премногу за против екипа што цела недела одмара..2.00 коефициент...поклон на годината[DOUBLEPOST=1514939553][/DOUBLEPOST]

И јас такво чуство имам,додуша кога ќе размислиш Арсенал колку се мизерни и би требало лесно да влези иако е дерби..Челзи се во топ форма моментално
Си крцна Вест прелаз, како и кристал палас ;) скапо се продаде кожичката на вба и саутемптон.

Мада имаше право оти коеф има value за да се опали јако.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.892
Поени од реакции
84.253
Ај на здравје прво ливче за 2018 и тоа лупам тениски утакмици што тенисерите си ги гледаат како подготовка за новата сезона, и после ќе пцујам утре како Халеп или Киргиос изгледале незаинтересирано...

Ќе се цитирам утре да видам кого ќе треба да пцујам :D
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Вест Хем си крцна..вака така онака сепак победија иако потешко од очекуваното...два натпревари во растојание од три дена беше премногу за против екипа што цела недела одмара..2.00 коефициент...поклон на годината[DOUBLEPOST=1514939553][/DOUBLEPOST]
ako e poklon na godinata mec koj do poslednata minuta bil statisticki izramnet i vo 94 min na live momentalen togas koef od okolu 15 vlegol, togas neka ima pomalce pokloni vo 2018 :pos::pos::pos:
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
ako e poklon na godinata mec koj do poslednata minuta bil statisticki izramnet i vo 94 min na live momentalen togas koef od okolu 15 vlegol, togas neka ima pomalce pokloni vo 2018 :pos::pos::pos:
Реално шо има врска сеа кога е влезен и у која минута, добитен е и може да се курчи.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
ako e poklon na godinata mec koj do poslednata minuta bil statisticki izramnet i vo 94 min na live momentalen togas koef od okolu 15 vlegol, togas neka ima pomalce pokloni vo 2018 :pos::pos::pos:
Ако беше така минутата или други околности да решаваат тогаш и некни Рома требаше да влези ама пораид посраното ВАР не влезе и јас ги изгубив парите...важно си победија..јас ви ја напишав тука со сите околности каде имаше логика и вие не ме послушавте туку се инаетевте дека Вест Хем биле вакви такви или онакви..е сега ќе почекаме дека ќе добиеме 2.00 коефициент на ваков натпревар под вакви услови каде едната екипа беше цркната додека другата одморена.

И за денес Челзи 2-јка...некни ги одмараа Фабрегас и Хазард цел натпревар..додека кај Арсенал два натпревари со ред Санчез играше по 90 минути,исто и Лаказет едната изигра 60 и кусуро додека другата 90...и кога ќе го додајме сето тоа без Озил тогаш двојката е неминовна..а Конте во двата натпревари ги измеша составите и мислам дека денес ќе влезат поспремни..и плус се поквалитетна екипа што двојката е реална за 2.65
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Ако беше така минутата или други околности да решаваат тогаш и некни Рома требаше да влези ама пораид посраното ВАР не влезе и јас ги изгубив парите...важно си победија..јас ви ја напишав тука со сите околности каде имаше логика и вие не ме послушавте туку се инаетевте дека Вест Хем биле вакви такви или онакви..е сега ќе почекаме дека ќе добиеме 2.00 коефициент на ваков натпревар под вакви услови каде едната екипа беше цркната додека другата одморена.

И за денес Челзи 2-јка...некни ги одмараа Фабрегас и Хазард цел натпревар..додека кај Арсенал два натпревари со ред Санчез играше по 90 минути,исто и Лаказет едната изигра 60 и кусуро додека другата 90...и кога ќе го додајме сето тоа без Озил тогаш двојката е неминовна..а Конте во двата натпревари ги измеша составите и мислам дека денес ќе влезат поспремни..и плус се поквалитетна екипа што двојката е реална за 2.65
Mora da se izigra na Chelzi denes, ne smee da se propushti 2.60 koeficient.
 
B

Beginner

Гостин
Ако беше така минутата или други околности да решаваат тогаш и некни Рома требаше да влези ама пораид посраното ВАР не влезе и јас ги изгубив парите...важно си победија..јас ви ја напишав тука со сите околности каде имаше логика и вие не ме послушавте туку се инаетевте дека Вест Хем биле вакви такви или онакви..е сега ќе почекаме дека ќе добиеме 2.00 коефициент на ваков натпревар под вакви услови каде едната екипа беше цркната додека другата одморена.

И за денес Челзи 2-јка...некни ги одмараа Фабрегас и Хазард цел натпревар..додека кај Арсенал два натпревари со ред Санчез играше по 90 минути,исто и Лаказет едната изигра 60 и кусуро додека другата 90...и кога ќе го додајме сето тоа без Озил тогаш двојката е неминовна..а Конте во двата натпревари ги измеша составите и мислам дека денес ќе влезат поспремни..и плус се поквалитетна екипа што двојката е реална за 2.65
Ке собереме пари од фан клуб Челзи да ја уплатиш на ситно 1 па да можеме слободно да ја товареме 2

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.356
Поени од реакции
4.878
Ги играше вчера некој северноирските во моцарт? Со 1 коеф. ќе ги дат или ќе ги заокружат со точен резултат од полувреме?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
важно си победија..јас ви ја напишав тука со сите околности каде имаше логика и вие не ме послушавте туку се инаетевте дека Вест Хем биле вакви такви или онакви..е сега ќе почекаме дека ќе добиеме 2.00 коефициент на ваков натпревар под вакви услови каде едната екипа беше цркната додека другата одморена.
Johny druzhe poklon mojs da kazis vo nekoj slucaj kade sto West Ham vcera bi izdominiral vo natrpevarot i statisticki i rezultatski, ne za vakva sprdacinja od natrpevar, daj ne se blamiraj toa so umorot deka bile crpnati te citav i ovde i za Inter, ne se ovie pijanici od 3ta regionalna selska zapad liga vo MK pa da nemozat da izigraat 2 natprevari vo 3 dena
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Johny druzhe poklon mojs da kazis vo nekoj slucaj kade sto West Ham vcera bi izdominiral vo natrpevarot i statisticki i rezultatski, ne za vakva sprdacinja od natrpevar, daj ne se blamiraj toa so umorot deka bile crpnati te citav i ovde i za Inter, ne se ovie pijanici od 3ta regionalna selska zapad liga vo MK pa da nemozat da izigraat 2 natprevari vo 3 dena
Не вреѓај пијаници Скопско сите турнири ги земаја во Охрид до пред 4-5 години во мал фудбал а пиеја по една гајба пиво пред утакмица и уште 2 после :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.058
Поени од реакции
11.027
Поклон беше Челзи - Стоук 1-13+, до 20та минута 3-0 беа.Неможеш да речеш поклон за утакмица која што се направила со сила во 94та
 

Kajgana Shop

На врв Bottom