Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
11
Поени од реакции
9
Зошто ПСВ е толку потценет за утрешниот дуел со Ајакс? По форма каде,каде предничи ПСВ,а им дале 3.60
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
Ќе победат вашите..Сити е паднат во формата и 8 бодови бега на табелата....сите околности покажуваат на победа на Јунајтед...1-0 точен резултат веројатно
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
381
Поени од реакции
80
Имам на ливче 2 натпревари одложени. Да си ги прерачунам коефициентите без нив или?
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
8.869
Поени од реакции
13.661
Имам на ливче 2 натпревари одложени. Да си ги прерачунам коефициентите без нив или?
Еден коеф. ти се и двете, нормално.

Ама ќе треба да чекаш да заврши колото, ако ти е во нашите кладилници. Ако се преигра утре ќе ти се важат резултатите, за понатаму не те интересира.
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
381
Поени од реакции
80
Еден коеф. ти се и двете, нормално.

Ама ќе треба да чекаш да заврши колото, ако ти е во нашите кладилници. Ако се преигра утре ќе ти се важат резултатите, за понатаму не те интересира.
Во Sport Life ми е.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.112
Поени од реакции
4.784
Ќе победат вашите..Сити е паднат во формата и 8 бодови бега на табелата....сите околности покажуваат на победа на Јунајтед...1-0 точен резултат веројатно
Шо уста ќе имаше .. не можат центар да поминат ..
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.044
Поени од реакции
2.289
Не би сакал да ме сфатиш погрешно дека се правам паметен после завшена утакмица, али зар до сеа немаш сфатено дека не се игра на тимови на Мурињо во вакви дербиња, посебно не против ваков моќен Сити.
 
T

Terroir

Гостин
Сркај си лесна добивка чим Џони вика 1 и 0-2 :kafence::kafence::kafence:
Треба да собираме секој месец по десетина евра од човек, да му ги дадеме а за возврат да пишува редовно типови во темава (а ние само контра да ги бркаме)

На крај и двете страни среќни и задоволни :D
 
На врв Bottom