Кладилница (Генерална дискусија)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.891
Поени од реакции
84.229
каква логика јеботе:pos::pos::pos:.

Уште вакви анализи немам чуено досега,едните биле појаки од лани а другите послаби од лани:pos::pos:..ме изнасмеа да сибиш веко :D
:pos: Наместо да гледам на гравчиња за тоа како ќе испадне мечот, уствари правам анализа на составите од лани и од годинава, и на амбициите и распоредот на екипите. :pos: Кај ми текињаат вакви работи место да пишам "Не бе овие че му ја дупнат глата на другиве, ако не биде така онда обратно ќе биде.."
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
каква логика јеботе:pos::pos::pos:.

Уште вакви анализи немам чуено досега,едните биле појаки од лани а другите послаби од лани:pos::pos:..ме изнасмеа да сибиш веко :D
Не се смеј ти жити се, да земе некој да ги цитира твоите анализи ќе поцркаме од смеење тука :Д хахахаха
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не се смеј ти жити се, да земе некој да ги цитира твоите анализи ќе поцркаме од смеење тука :Д хахахаха
Можеби повеќето анализи ми се избувливи во стилот"Ќе ги здробат" или "Ќе му ја издупат глата"...ама некогаш сум пишел и конструктивни анализи кога ме држеше паметот едно време :D[DOUBLEPOST=1478560210][/DOUBLEPOST]
:pos: Наместо да гледам на гравчиња за тоа како ќе испадне мечот, уствари правам анализа на составите од лани и од годинава, и на амбициите и распоредот на екипите. :pos: Кај ми текињаат вакви работи место да пишам "Не бе овие че му ја дупнат глата на другиве, ако не биде така онда обратно ќе биде.."
Во ред е да правиш анализи ама да ги споредуваш составите со ланските и тоа на двете екипи некако делува смешно бидејќи секој натпревар посебно во вакво омразено дерби е приказна за себе..ама интересна логика :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Можеби повеќето анализи ми се избувливи во стилот"Ќе ги здробат" или "Ќе му ја издупат глата"...ама некогаш сум пишел и конструктивни анализи кога ме држеше паметот едно време :D
Само сограѓанинот твој Тома лупа асални анализи ние сите други сме за бесење :Д
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
44
Поени од реакции
9
За денес НБА играчи

Nick Young 12.5 +
Wesley Matthews 13.5 +
T.J.Warren 19.5+
E.Mudiay 14.5 +
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Za posleden pat uplateno u BetCity ..
Towns 20.5+
Mudiay 13.5+
Barnes 17.5+
Cousins 26.5+
Uplata 1000den .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Кај можам да проверам НБА играчи кој колку поени постигнал?
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.966
Поени од реакции
2.876
Cousins трета четвртина замрзна. До полувреме 18 викам лагано иде типот остана на тие 18. Ајде бе умрен
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Long story short, трет сет на 4-4 прави брејк Штруф со фантастичен форхенд винер, Недовесов тотално полуде, лупна топче во трибини, доби опомена, и ситуацијата беше следна, Штруф сервира за меч, во тој момент коеф за победа на Недовесов беше 15, и поради фактот што беше на еден гем од пораз и поради фактот што двапати во мечот бараше медикал тајм аут, што значи дека имаше повреда која не е занемарлива штом двапати бараше помош, и што се дешава, Недовесов почна да лупа со сета сила во секој поен, Штруф никако да погоди прв сервис и Недовесов му прави брејк на нула, а до тој момент имаше видено само една брејк топка цел меч, и тотално се разигра, лупаше со сета сила и не промашуваше, мислам дека од 5-4 до крај на мечот не направи ниту една неизнудена грешка, немаше никакви знаци на некаква повреда, играше како да е почеток на мечот, и нормално загуби во тај брејк Штруф, и ме олесни за 360 евра 9.png
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.588
^ Пак да играте тениси.
За денеска Србија младите најдобар кец. 1.70.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom