Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Не знам што треба да напишам за да се откажеш од селскиот обид да ќариш мизерни 100 евра во матно. Подобро да питачеше, можеби ќе ти дадев.[DOUBLEPOST=1422895273][/DOUBLEPOST]

А зошто зборуваш во множина? Гледаш дека ова кутрото дете сака да ќари во матно, па замара...
Епа двајца сте не е сам да беше сам ќе завршеше со првиот пост вака ти го цитираш и така се развива муабетот ..
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Не знам што треба да напишам за да се откажеш од селскиот обид да ќариш мизерни 100 евра во матно. Подобро да питачеше, можеби ќе ти дадев.[DOUBLEPOST=1422895273][/DOUBLEPOST]

А зошто зборуваш во множина? Гледаш дека ова кутрото дете сака да ќари во матно, па замара...
Дај бе Ставогрин еднаш барем да видам да истипуваш некоја утакмица или да поставиш анализа па макар нека е женски тенис..секој твој пост е расправање и омаловажување..знам дека неможиш да поднесиш фудбал ама барем еднаш да го видам тоа чудо да поставиш типој и да објасниш што зошто како...
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Не знам што треба да напишам за да се откажеш од селскиот обид да ќариш мизерни 100 евра во матно. Подобро да питачеше, можеби ќе ти дадев.[DOUBLEPOST=1422895273][/DOUBLEPOST]

А зошто зборуваш во множина? Гледаш дека ова кутрото дете сака да ќари во матно, па замара...
Како мислиш да ќарам, кој е подобар тој ќе ќари, зошто си толку сигурен дека тоа ќе бидам јас
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.569
Поени од реакции
1.085
Дај бе Ставогрин еднаш барем да видам да истипуваш некоја утакмица или да поставиш анализа па макар нека е женски тенис..секој твој пост е расправање и омаловажување..знам дека неможиш да поднесиш фудбал ама барем еднаш да го видам тоа чудо да поставиш типој и да објасниш што зошто како...
лаже кај ќе стигне веќе не е интересен... и малите деца го научија...
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Se zajadoa bitolcanive..

Coric na 1-0 imase tri brejk sansi,na 2-1 0-30 i izgubi 2-6 prv set.Kakov papak :facepalm:
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Па како јас можам да ќарам непостоечки пари? :icon_lol:
инаку ти кажав дека има начин да се дознае дали некоја личност користи повеќе акаунти на еден форум? :icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
мислам дека ти спомнав ама нешто те немаше да реплицираш
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
инаку ти кажав дека има начин да се дознае дали некоја личност користи повеќе акаунти на еден форум? :icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
мислам дека ти спомнав ама нешто те немаше да реплицираш
Може сега да не ја спамираме темата? Нема да има никаков натпревар затоа што немаш две по банка, или тие што ги имаш ми требаат како дупка во главата. Не знам како подобро да ти објаснам од пред неколку постови. Не досадувај, ако имаш типови тогаш арно, типувај, ако немаш, пак арно. ОК?
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Може сега да не ја спамираме темата? Нема да има никаков натпревар затоа што немаш две по банка, или тие што ги имаш ми требаат како дупка во главата. Не знам како подобро да ти објаснам од пред неколку постови. Не досадувај, ако имаш типови тогаш арно, типувај, ако немаш, пак арно. ОК?
види го курназ, нонстоп ги врти работите како му одговараат, ти си роден за политичар, вика да не ја спамираме темата а од 20 негови мислења на темава дали во едно ќе постави тип за некој натпревар, иначе океј кладбата не ја прифаќаш, за ова другото што мислиш?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
види го курназ, нонстоп ги врти работите како му одговараат, ти си роден за политичар, вика да не ја спамираме темата а од 20 негови мислења на темава дали во едно ќе постави тип за некој натпревар, иначе океј кладбата не ја прифаќаш, за ова другото што мислиш?
Кое друго бе дечко?
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
инаку ти кажав дека има начин да се дознае дали некоја личност користи повеќе акаунти на еден форум? :icon_mrgr::icon_mrgr::icon_mrgr:
мислам дека ти спомнав ама нешто те немаше да реплицираш
@Ставрогин Ова
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
ПРЕКИНЕТЕ БЕ АЛООО,ТУКА ИДИМЕ ДА НАЈДИМЕ НАТПРЕВАРИ ДА ПРОЧИТАМЕ АНАЛИЗИ,НЕКОЈ НЕШТО ДА ИСТИПУВА А НЕ ДА ВЕ ЧИТАМЕ ВАС КАЈ ШО СЕ РАСПРАВАТЕ....

Што мислите за Малага-Валенсија 0-2 гола?
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Јас никогаш не мислев дека ти имаш дупли акаунт, или дека си Драгонски. Си ме помешал со Харви. Ти реков да не бидеш педерче како Драгонски. Може сега да прекинеме, мене ми е досадно, и на другите им е досадно?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Што мислите за Малага-Валенсија 0-2 гола?
2че чисто ја бапнав, ќе тепаат мислам пошо треба да останат у чекор за место што води у ЛШ. Немаат некои проблеми со повреди а и ретко губат од Малага. 2.7 е квотата па мислам дека вреди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom