Кладилница (Генерална дискусија)

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
која ти е најсигурна од овие :icon_mrgr:
Виљареал-2
Виљареал изиграа многу добро односно одлично против Севиља каде беа далеку подобар противник но премногу наивно и несреќно го загубија натпреварот,а против Валенсија доминираа цел натпревар и сеуште не ми е јасно како изгубија..Еспањол е многу послаб противник од Севиља и Валенсија и плус време е среќата малку да му се насмевни на Виљареал после два незаслужени порази...2.5 коефициент што е според мене одличен
 
А

Атомската мравка

Гостин
6/10 систем некој да не знае колку е минимална уплата ?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Забележувате нешто во врска со Дортмунд?..случајно или не сите досегашни порази на Дортмунд се случуваа кога играа во Сабота,додека кога настапуваа во друг ден освен Сабота забележувале добар резултат..не знам ова дали има врска со фудбалската мафија и кладилниците но ништо чудно утре Дортмунд лесно да победи поради овој фактор...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.800
Забележувате нешто во врска со Дортмунд?..случајно или не сите досегашни порази на Дортмунд се случуваа кога играа во Сабота,додека кога настапуваа во друг ден освен Сабота забележувале добар резултат..не знам ова дали има врска со фудбалската мафија и кладилниците но ништо чудно утре Дортмунд лесно да победи поради овој фактор...
Таман ќе речеш добро е Џони намали малце со теориите на заговор и оп се избацуваш брате со теоријата за црна сабота :pos::pos::pos::pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
аргентинскиот лудак е заебан човек, попрво би одиграл тм1 на Псж, отколку кец

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Каков ПСЖ бе ,Жињак ќе му ја дупни глата на Сиригу :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Забележувате нешто во врска со Дортмунд?..случајно или не сите досегашни порази на Дортмунд се случуваа кога играа во Сабота,додека кога настапуваа во друг ден освен Сабота забележувале добар резултат..не знам ова дали има врска со фудбалската мафија и кладилниците но ништо чудно утре Дортмунд лесно да победи поради овој фактор...
трпајте двојка на гостите, уз тм2 и покачен коефициент. навали народе :D

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.297
Поени од реакции
5.195
Дормунд ГГ ми гледа како најсигурно :)
Киево утре 1 КЕЦ над кецојте ! Товарајте ја се шо имате, ако не тепат уште утре незнам...

Марсеј можи на ситно да се проба 2 ;)

И тенисите:
Мареј 1
Федерер 1
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
него кажете ми што е работава со ненормалниот коефициент на Рома од 2.6 за хендикеп победа 1?
Исто и на Спартак Москва и Макаби Т. А

Пелистер и Турново треба да бидат кецови денеска

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Каков ПСЖ бе ,Жињак ќе му ја дупни глата на Сиригу :D
Па затоа викам боље тм1 да се одигра, отколку фикс. носот се враќа кај нафташите, ќе бидат доста опасни напред

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.965
Поени од реакции
112.170
Во Бетсити можеш и со 50
Не ми е логично ПСЖ 1.60 против Марсеј кој има 4 бода предност пред нив и нема обврски во Европа. Плус Ибра беше повреден и не играше месец и пол ако не се лажам... Можеби ќе тепа ПСЖ али потценет е Марсеј некако.

П.с. Грешен пост цитирам ама нема везе.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.948
Поени од реакции
9.581
Не ми е логично ПСЖ 1.60 против Марсеј кој има 4 бода предност пред нив и нема обврски во Европа. Плус Ибра беше повреден и не играше месец и пол ако не се лажам... Можеби ќе тепа ПСЖ али потценет е Марсеј некако.

П.с. Грешен пост цитирам ама нема везе.
:icon_mrgr:
Марсеј дава гол ми е интересна опција во Спорт лајф 1,50 и во Бетсити над 1 гол 2,37 е солидно исто
за пола саат ке пишам шо играм утре има доста сочни утакмици
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.965
Поени од реакции
112.170
:icon_mrgr:
Марсеј дава гол ми е интересна опција во Спорт лајф 1,50 и во Бетсити над 1 гол 2,37 е солидно исто
за пола саат ке пишам шо играм утре има доста сочни утакмици
И Квитова треба да тепа утре, зашо ако тепа освојуваат титула Чешка. Подлогата е екстра брза, мраз, и тоа секако и одговара на Квитова, плус домашен терен, плус и Кербер нема некој изразит сервис со кој може да и прави проблеми на Квитова.
Исто и оние Бабос/Младеновиќ мислам ќе победат, топ 10 дубл е ова, а турниров им значи затоа што Младеновиќ е домашна тенисерка и битно им е да освојат зашо се далеку пред сите со квалитет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom