Кечап, мајонез или сенф?

Кечап или мајонез? ...... или сенф

 • Кечап

  Гласови: 235 53,5%
 • Мајонез

  Гласови: 138 31,4%
 • Сенф

  Гласови: 66 15,0%

 • Вкупно гласачи
  439

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.165
Од сите три највеке кечапот го јадам.Мајонезот једино во помфрит а сенфот ич не го сакам:toe:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
22
за жал...мајонез,иако го избегавам :(
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.284
Поени од реакции
2.184
Мајонезот и кечапот се повкусни, сенф не јадам
 
Член од
17 август 2008
Мислења
32
Поени од реакции
0
кечап обожавам ама со виршли сенф оди повеќе
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Највеќе го јадам кечапот, избегавам мајонез, а сенф нејадам:toe:
 

пробистипка

малечка
Член од
13 август 2008
Мислења
2.026
Поени од реакции
129
јас обожавам мајонез и со се можам да го јадам,кечап јадам послабо а сенф скоро и да не јадам
 

cinderella_

In love with you...
Член од
27 јануари 2007
Мислења
852
Поени од реакции
5
obozavam kecap i majonez....ama u posledno vreme izbegnuvam da jadam majonez...a senf mn retko
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Кечап и сенф, мајонез поретко
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.401
Поени од реакции
535
Кечап и мајонез , а пак сенф никако !!!
 
Член од
3 август 2008
Мислења
251
Поени од реакции
2
Сенф тешко поднесуем.. Си конзумирам мајонез и поретко кечап.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom