Кенгур ПауПау!

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Имаме нов македонски производ наречен Кенгур ако добро слушнав од Липково ни доаѓа.. еве што има да ни понуди


Ако има некој да се пријави за менаџер да му биде.. нека пише пошто ваков талент ретко... ретко...!
NOT!
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.970
Од Прилеп е. Како и секогаш градот под Марковите Кули вади раперски бисери. :D
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.775
Поени од реакции
7.345
Слаткар можи вода да му носи.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.775
Поени од реакции
7.345
Која е таа Фани бе?
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.938
Поени од реакции
4.933
... после снимањето на песните, реакција од Кенгуров:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
431
Поени од реакции
89
Ме полазија морници кога ја слушав песнава.:confused:
Понекогаш се срамам од своите сограѓани.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.535
Поени од реакции
8.499
На кој јазик бре ''рапува'' кенгуров,освен Фани и Слаткар друго ништо не го разбрав :sick:
Рефренот би требало да се користи како инструмент за психичко мачење.
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
1.424
Поени од реакции
789
ХаХ подобар од слаткар бил, може да е подобар ама коа слаткар спие xD:pos:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.846
Поени од реакции
3.861
Види го суратот каков грд бастард... АХАХАХХАХАХАХАА
Лингвиста брате !
Нема подобар..
(Sarcasm button activated)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.264
Поени од реакции
16.325
Не сум знаел дека во Липково имало лавови.И дека користет зборој како МОЖИ :eek: Во секој случај , респект за талентов.Со Хихо можат да прает прилепско дуо.:pos:
 
На врв Bottom