Квалификации за европските натпреварувања [2019/2020]

Член од
14 март 2010
Мислења
16.049
Поени од реакции
13.842
Не води инат сеа и ти, не е албанско знаме, него знамето на Шкендија ..
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.240
Поени од реакции
43.203
Исти курац, МАКЕДОНСКО ЗНАМЕ МОРА ДА ИМА.
Не било Албанско било на Шкендија, исто и се фаќа ете го ДВОГЛАВИОТ ОРЕЛ.
Не смее да се дозволи да почне средбата ако нема знаме на една од државите. Има знаме од Северна Ирска, а од Македонија нема. Поголем резил амин...
Освен ако и она не е знаме на С.Ирска туку знаме на клубот. Ќе има логика тогаш :icon_lol:
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.049
Поени од реакции
13.842
Jaсно е тоа, не се противам и не те негирам, само фрката беше за знамето на Албанија, ете го нема.
Тоа што нашето знаме не е таму, треба некој друг да се позанимава, ние сигурно нема да го опрајме :)
И нема двоглав орел на амблемот на Шкендија:D .. не ми се верува шо муабет прајме.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
10.844
Поени од реакции
8.467
Овие келнерите знеле и финти да прат :D

А голманот нивни неможам да го сфатам, какви само топки одбрани, а какви удари на голот му беа проблем да ги смири...
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.240
Поени од реакции
43.203
Jaсно е тоа, не се противам и не те негирам, само фрката беше за знамето на Албанија, ете го нема.
Тоа што нашето знаме не е таму, треба некој друг да се позанимава, ние сигурно нема да го опрајме :)
И нема двоглав орел на амблемот на Шкендија:D .. не ми се верува шо муабет прајме.
Стварно бе немало, тоа шипката од оградата ми правела забуни цело време, прави сенка па ми изгледаше како тело на орел, па она како глава и од страна крилјата :D
Сигурно подобар муабетот од оној на коментаторот :D
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
А Металург кога игра , во Куманово ли пак ?
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.240
Поени од реакции
43.203
А Металург кога игра , во Куманово ли пак ?
Не, Ренова ќе игра во Куманово. Металург првата ја игра во гости, се очекува за реваншот да биде готов Градски. Во спортивно и они ќе играат во Куманово.
 

fr0zen

Kirigaya Kazuto
Член од
26 септември 2011
Мислења
1.347
Поени од реакции
502
Четврток игра Металург. Првата ја игра во гости.
Ренова ига дома исто така четврток.
фала брате , ако игра Металург дома ( Куманово ) срамота ќе биде ако не го наполниме стадионот , ние кумановчани
кој знае колку години не сме гледале фудбал
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.547
Поени од реакции
20.968
Јаки овие шампиониве поранешни. Многу јаки.
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.240
Поени од реакции
43.203
Балисти и целосно заќутеа :D
Штама, да прдне некој од публика ќе се слушне :pos:
Ебате навивачите ебате :facepalm:
Коментарине од страна се поинтересни :pos:


Altin oo nemam ni majka ni sestra , a tebe sestra ti znas po 200 vo edna turra hahaha

:pos::pos::pos:
 

Colt Willcox

Љамче-Бутин Фанс
Член од
27 ноември 2007
Мислења
26.240
Поени од реакции
43.203
Кај мене е топ сликата и гласот...
 
На врв Bottom